Dajax – Legnica

Dajax - Legnica

Dajax to renomowany mechanik samochodowy specjalizujący się w obsłudze i naprawie samochodów marki Mercedes. Firma ma swoją siedzibę w Legnicy, przy ulicy Ziemowita 9. Istnieje od wielu lat i zdobyło szerokie grono zadowolonych klientów, co potwierdza wysoka ocena wynosząca aż 4,7 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez aż 261 użytkowników.

Jako specjaliści w swoim fachu, mechanicy z Dajax zapewniają swoim klientom pełen zakres usług, począwszy od rutynowych przeglądów, poprzez szczegółową diagnozę stanu technicznego pojazdu, aż po skomplikowane naprawy. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczy solidne doświadczenie, profesjonalizm i znajomość specyfiki marki Mercedes.

Wszechstronność oferowanych usług połączona z doskonałą lokalizacją sprawia, że Dajax to miejsce, które z powodzeniem obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy z Legnicy i okolic. Punkt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00 , co umożliwia flexybilne umówienie wizyty w dogodnym terminie.

Obsługa klienta w Dajax to nie tylko wysokiej jakości usługi, ale także profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zespół Dajax dokłada wszelkich starań, aby proces naprawy przebiegał sprawnie i bezproblemowo, a klient mógł cieszyć się swoim Mercedese’m jak najdłużej.

Komunikacja z firmą jest bardzo łatwa, można skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 76 854 11 54, aby zaplanować wizytę lub zasięgnąć informacji. Dlatego, jeśli szukasz sprawdzonej i godnej zaufania firmy, która zajmie się obsługą twojego Mercedesa, Dajax jest idealnym wyborem.

Adres: Ziemowita 9, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply