Merc-Tech. Krzymowski P. – Legnica

Merc-Tech. Krzymowski P. - Legnica

Merc-Tech, prowadzona przez P. Krzymowskiego, to renomowana firma specjalizująca się w obszarze mechaniki samochodowej z siedzibą w Legnicy, na Wrocławskiej 222. Demonstrując ogromne umiejętności i doświadczenie w naprawie i serwisowaniu samochodów, zwłaszcza marki Mercedes, Merc-Tech zyskało rozległe uznanie wśród zadowolonych klientów. Działalność firmy, sprawdzona przez 33 osoby, zdobyła wysoką ocenę 4,8 na 5 możliwych punktów, co jest świadectwem jej doskonałej jakości usług.

Potwierdzeniem tego są również wyniki organiczne z Google, gdzie Merc-Tech jest wysoko oceniane i cieszy się doskonałymi opiniami. Firma jest szczególnie znana ze swojej specjalizacji w regeneracji przekładni kierowniczych oraz turbo, co jest istotnym atutem dla klientów posiadających samochody Mercedes. Tego typu usługi wymagają niezwykle precyzyjnej pracy i doświadczenia, które Merc-Tech bez wątpienia posiada.

Pełny adres Merc-Tech, to Wrocławska 222, 59-220 Legnica. Zespół mechaników jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W soboty i niedziele warsztat jest zamknięty.

Dodatkowo, w kwestii kontaktu, firma udostępnia numer telefonu dla szybkiego i bezpośredniego kontaktu z mechanicznymi specjalistami. Klienci mogą bez problemu skontaktować się z warsztatem pod numerem: +48 787 357 947.

Na podsumowanie, Merc-Tech to kompetentna i zaufana firma mechaniki samochodowej z siedzibą w Legnicy. Dbający o wysokie standardy obsługi i oferujący bardzo specjalistyczne usługi, takie jak regeneracja przekładni kierowniczych oraz turbo. Firma posiada otwarte drzwi od poniedziałku do piątku dla wszystkich, którzy poszukują profesjonalnej pomocy w utrzymaniu lub naprawie swojego pojazdu.

Adres: Wrocławska 222, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply