• Home
  • Legnica
  • Pater Andrzej. Diagnostyka i naprawa podwozi – Legnica

Pater Andrzej. Diagnostyka i naprawa podwozi – Legnica

Pater Andrzej. Diagnostyka i naprawa podwozi - Legnica

W centrum Legnicy, mieści się renomowany warsztat samochodowy Pater Andrzej. Zlokalizowany jest pod adresem Bociania 16, 59-220 Legnica. Jest to przedsiębiorstwo, które skutecznie łączy długoletnią tradycję z nowoczesnością. Firma specjalizuje się w diagnostyce i naprawie podwozi, co stawia ją na czele w branży motoryzacyjnej. Wachlarz oferowanych usług, jak i profesjonalizm w każdym calu sprawia, że klienci bez wahania polecają zakład dalej.

Swoje usługi wykonują w godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku, konkretnej między 8:00 a 16:00. W soboty i niedzielę jest nieczynny. Firma Pater Andrzej posiada aktywny numer telefonu +48 76 854 12 43, pod którym jest możliwe umówienie się na wizytę lub zasięgnięcie porady. Bezpośredni kontakt pozwala na ocenę sytuacji i skierowanie klienta do odpowiedniej usługi.

Wśród specjalizacji warsztatu, na szczególną uwagę zasługuje mechanika samochodowa. Pracownicy zdobyli certyfikaty potwierdzające ich umiejętności i doświadczenie, co przekłada się na szybką i efektywną realizację zleceń. Wykwalifikowany zespół jest w stanie naprawić zarówno drobne usterki, jak i poważne awarie, w każdym modelu samochodu, niezależnie od stopnia skomplikowania.

Firma Pater Andrzej cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i wysoka ocena – 4,7 na 5 możliwych punktów. W oparciu o 139 opinii, można wywnioskować, że klienci cenią sobie zarówno jakość usług, jak i profesjonalne podejście pracowników warsztatu.

Strona internetowa firmy to http://www.phupater.com/, która zawiera dodatkowe informacje oraz szczegółowy cennik oferowanych usług. Można tam znaleźć wiele cennych informacji dotyczących warsztatu i jego propozycji. Firma dba o transparentność, dlatego każda informacja umieszczona na stronie jest zawsze aktualna i prawdziwa.

Adres: Bociania 16, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply