• Home
  • Legnica
  • Wulkanizacja Legnica Samochodów osobowych i ciężarowych serwis mobilny 24h – Legnica

Wulkanizacja Legnica Samochodów osobowych i ciężarowych serwis mobilny 24h – Legnica

Wulkanizacja Legnica Samochodów osobowych i ciężarowych serwis mobilny 24h - Legnica

Wulkanizacja Legnica to renomowana firma działająca w branży motoryzacyjnej. Posiada siedzibę przy ulicy Hangarowej w Legnicy. Dostępna jest dla swoich klientów przez całą dobę – zarówno w trakcie dni powszednich, jak i weekendów, co pozwala na pozostawanie do dyspozycji niezależnie od sytuacji na drodze. Szeroka oferta usług skierowana czy to do posiadaczy samochodów osobowych, czy ciężarowych to cecha, która zdecydowanie wyróżnia to przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Podstawą działalności jest oczywiście wulkanizacja, jednak to dzięki wielokierunkowej ofercie, firma zdobyła tak wiele pozytywnych opinii.

Wśród usług, które można skorzystać w firmie Wulkanizacja Legnica, znajdują się usługi serwisu mobilnego, dostępnego dla klientów 24h na dobę. Wyjątkowy serwis klimatyzacji pozwala na utrzymanie samochodów w jak najdoskonalejszym stanie nawet w upalne, letnie dni. Sklep z akumulatorami to propozycja dla tych, którzy szukają niezawodnych i trwałych rozwiązań dla swojego samochodu. Ponadto proponuje wynajem samochodów z kierowcą – na te specjalne okazje, kiedy zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie.

Wyróżnikiem na tle konkurencji jest również walka nie tylko z samochodami osobowymi. Realizuje bowiem usługi serwisu samochodów ciężarowych, zajmuje się również naprawą przyczep – co stanowi o jej kompleksowym podejściu do obsługi klienta. Wszystko to realizuje z dbałością o najwyższe standardy – o czym świadczy nota 4,3 punktów nadana przez 62 osoby oceniające usługi przedsiębiorstwa. To potwierdza, że Wulkanizacja Legnica jest miejscem, na usługi którego z powodzeniem można polegać.

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z firmą jest telefon +48 600 320 162 – to numer, pod którym klienci mogą uzyskać niezbędną pomoc, zarówno te bardziej planowane, jak i te niespodziewane, wymagające natychmiastowej interwencji. Dopełnieniem bogatej oferty jest strona internetowa http://www.euromaster.pl/, na której potencjalni klienci mogą zapoznać się z pełnym zakresem usług, zamówić wizytę czy zakupić potrzebne akcesoria.

Wulkanizacja Legnica to więcej niż standardowy warsztat samochodowy. To miejsce, które w pełni zasługuje na zaufanie klientów, zapewniając im kompleksową obsługę w jednym miejscu. Doskonała lokalizacja, szeroki zakres usług, dobry kontakt z klientem oraz wysoka ocena to argumenty, które przekonują do skorzystania z usług tego przedsiębiorstwa. Klienci cenią sobie profesjonalizm, terminowość oraz jakość usług, a to wszystko gwarantuje Wulkanizacja Legnica.

Adres: Hangarowa, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:Czynne całą dobę
wtorek:Czynne całą dobę
środa:Czynne całą dobę
czwartek:Czynne całą dobę
piątek:Czynne całą dobę
sobota:Czynne całą dobę
niedziela:Czynne całą dobę

Usługi: Wulkanizacja, Serwis klimatyzacji, Sklep z akumulatorami, Warsztat samochodowy, Wynajem samochodu z kierowcą, Naprawa przyczep, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply