Diesel-Benz-Service – Bielsko-Biała

Diesel-Benz-Service - Bielsko-Biała

Diesel-Benz-Service jest cenionym serwisem samochodowym specjalizującym się w naprawach i konserwacji samochodów marki Mercedes. Firma znajduje się w Bielsko-Białej pod adresem Kolejowa 60, 43-310. Operują na rynku już od wielu lat, zdobywając zaufanie wielu klientów, co potwierdza ich wysoka ocena – 4,2 na 5 możliwych punktów, oparta na 9 różnych ocenach.

Działalność Diesel-Benz-Service oznacza pełne zaangażowanie oraz kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Z wykwalifikowanym zespołem mechaników samochodowych specjalizujących się w konkretnych rodzajach napraw, DBS jest w stanie zaoferować profesjonalne usługi naprawy i konserwacji dla każdego rodzaju samochodu marki Mercedes.

Mechanik samochodowy Diesel-Benz-Service jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00. W soboty i niedziele firma jest zamknięta. Ta elastyczna dostępność oznacza, że klienci mogą umówić się na dogodny dla siebie termin naprawy, minimalizując tym samym czas przestoju swojego pojazdu.

Pod numerem telefonu +48 33 811 67 93 klienci mogą skontaktować się z firmą w celu otrzymania porad dotyczących naprawy samochodów, umówienia wizyty lub uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą mieć na temat usług oferowanych przez Diesel-Benz-Service. Ta dostępność telefoniczna to kolejny dowód na zobowiązanie firmy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

Podsumowując, Diesel-Benz-Service to solidny i niezawodny mechanik samochodowy specjalizujący się w marce Mercedes. Siedziba firmy znajduje się w Bielsko-Białej, jest łatwo dostępna dla lokalnych klientów i zyskała sobie doskonałą reputację przez konsekwentne dostarczanie usług na wysokim poziomie. Bez względu na to, czy potrzebujesz kompleksowego serwisu, czy tylko drobnej naprawy, Diesel-Benz-Service jest gotowy, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Adres: Kolejowa 60, 43-310 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: