Serwis GELENDA – Warszawa

Serwis GELENDA - Warszawa

Serwis GELENDA jest rozpoznawalnym i cenionym serwisem samochodowym, specjalizującym się w konkretnym segmencie rynku. Ta warszawska firma, zlokalizowana pod adresem Spytka z Melsztyna 9B, 03-672, z powodzeniem działa na rynku motoryzacyjnym, gwarantując profesjonalne i sprawne rozwiązania wszystkim potrzebującym.

Ich głównym terenem ekspertyzy są samochody marki Mercedes, którym Serwis GELENDA poświęca nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim pasję. Zapewniają klientom pełny zakres usług mechaniki pojazdowej, elektryki i elektroniki samochodowej, a także specjalistyczną diagnostykę. Wszystko to sprawia, że są uważani za jednego z najlepszych na rynku.

Serwis GELENDA jest oceniany na solidną piątkę, na podstawie opinii czterech recenzentów. To dowód na zaufanie, jakim darzą ich klienci, jak i na niezawodność, której doświadczają korzystając z usług serwisu. Wyróżniają się również wspaniałym, profesjonalnym podejściem do klienta.

Obsługa klientów jest możliwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 17:00. W soboty i niedziele warsztat jest zamknięty. Mimo to, komfort korzystania z usług jest na najwyższym poziomie – efekty ich pracy są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim widoczne.

Rozpoznawalność firmy na rynku oraz doskonałe opinie o niej są dowodem na to, że Serwis GELENDA nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Efektywnie znają rynek motoryzacyjny, specjaliści są zawsze na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Dlatego są dumni z możliwości oferowania najwyższej jakości usług, które są niezawodne, przewidywalne i zawsze na czas. Warszawski adres Serwisu GELENDA to gwarancja dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań w branży motoryzacyjnej.

Adres: Spytka z Melsztyna 9B, 03-672 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply