• Home
  • Warszawa
  • Serwis samochodów dostawczych Iveco Ducato VW Ford Peugeot Citroen Opel Mercedes Renault – Warszawa

Serwis samochodów dostawczych Iveco Ducato VW Ford Peugeot Citroen Opel Mercedes Renault – Warszawa

Serwis samochodów dostawczych Iveco Ducato VW Ford Peugeot Citroen Opel Mercedes Renault - Warszawa

Business Class Auto to renomowany serwis samochodów dostawczych działający w sercu Warszawy, na ulicy Horodelskiej 30, 03-522 Warszawa. Specjalizuje się w naprawie pojazdów takich marek, jak Iveco Ducato, VW, Ford, Peugeot, Citroen, Opel, Mercedes, i Renault. Ceniony za swoje profesjonalne podejście i zaangażowanie, Business Class Auto cieszy się reputacją rzetelnego warsztatu samochodowego, co potwierdza wysoka ocena Google – 4,5 na 5 możliwych punktów.

Zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników i elektryków samochodowych, którzy przy użyciu nowoczesnych technologii są w stanie naprawić każdy problem związany z pojazdem. Business Class Auto oferuje swoim klientom wsparcie w zakresie różnorodnych usług, takich jak serwisowanie, naprawa oraz wymiana elementów pojazdu. Są to między innymi: elektryka samochodowa, naprawa kontenerów i kamperów, wymiana tarcz hamulcowych.

Business Class Auto to nie tylko szeroki zakres świadczonych usług, ale także elastyczne godziny otwarcia, jak na warsztat samochodowy. Jego drzwi są otwarte dla klientów od 08:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty do 12:00. W niedziele warsztat jest nieczynny. Dlatego pracownicy zawsze służą pomocą i radą, dostarczając klientom najwyższej jakości usługi i doświadczenie.

Kancelarią firmy jest ulica Horodelska 30, 03-522 Warszawa. Możliwość skontaktowania się z warsztatem umożliwia telefon: +48 501 535 650. Dostępne jest także łącze do strony internetowej http://www.businessclassauto.pl/, na której znajduje się szereg użytecznych informacji dla wszystkich zainteresowanych ofertą firmy i jej usługami.

Business Class Auto utrzymuje swoją silną pozycję na rynku motoryzacyjnym dzięki niezmiennemu zobowiązaniu do jakości, profesjonalnej obsłudze klienta i innowacyjnym rozwiązaniom. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy, warsztat zdobył zaufanie wielu klientów i jest swym klientom niezawodnym przystankiem dla wszystkich ich potrzeb motoryzacyjnych.

Adres: Horodelska 30, 03-522 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:08:00-12:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Elektryk samochodowy, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply