• Home
  • Warszawa
  • MM Service Bielany – serwis dla samochodów Mercedes-Benz – Warszawa

MM Service Bielany – serwis dla samochodów Mercedes-Benz – Warszawa

MM Service Bielany - serwis dla samochodów Mercedes-Benz - Warszawa

MM Service Bielany to znany i ceniony serwis samochodowy specjalizujący się w obsłudze samochodów marki Mercedes-Benz. Zlokalizowany w stolicy Polski, na warszawskich Bielanach, pod adresem Burleska 1, 01-939 Warszawa, serwis cieszy się uznaniem klientów, co potwierdza średnia ocena 5 na 5 możliwych punktów przyznana przez 7 oceniających. Serwis jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00.

Oferta serwisu MM Service Bielany to nie tylko mechanika samochodowa – to także serwis klimatyzacji, blacharstwo samochodowe, a nawet salon samochodowy z oferta aut Mercedes-Benz. Wszystko to świadczy o szerokim zakresie usług oferowanych przez firmę, która łączy pod jednym adresem różne usługi związane z utrzymaniem i obsługą samochodów tej prestiżowej marki.

Profesjonalizm zespołu MM Service Bielany jest wykorzystywany podczas każdej interakcji z klientem – od momentu zgłoszenia problemu do czasu jego rozwiązania. Wizytówką firmy jest jej strona internetowa https://serwisbielany.pl/mercedes/, gdzie można znaleźć więcej informacji o oferowanych usługach, a także skontaktować się z zespołem wykorzystując numer telefonu: +48 724 581 477.

Klienci chwalą MM Service Bielany za profesjonalizm, wysoką jakość usług, a także za wygodną lokalizację – dojazd do serwisu możliwy jest m.in. autobusem linii 250 z metro Młociny w ciągu zaledwie 10 minut. Wszystko to potwierdza wysoką pozycję firmy na rynku usług motoryzacyjnych w Warszawie.

Oprócz profesjonalnych usług serwisowych, MM Service Bielany oferuje również możliwość zapoznania się z najnowszymi wiadomościami ze świata Mercedes-Benz na swojej stronie internetowej. Można tam znaleźć m.in. porady i informacje, które pomogą klientom lepiej zrozumieć i cieszyć się swoimi samochodami tej prestiżowej marki.

Adres: Burleska 1, 01-939 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Salon samochodowy, Mechanik samochodowy, Dealer Mercedes-Benz

Lokalizacja:

Leave a Reply