Merc Team – Warszawa

Merc Team - Warszawa

Sytuowany w sercu Warszawy, na Wał Miedzeszyński 295, Merc Team to nie tylko warsztat samochodowy, ale też prawdziwe centrum dla entuzjastów samochodów marki Mercedes. Nazwa firmy to odzwierciedlenie jej misji – stworzenie zgranego zespołu specjalistów, którego głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług dla kierowców Mercedesów.

Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje prostej konserwacji, czy skomplikowanej naprawy, profesjonaliści z Merc Team są na to przygotowani. Wyróżnia ich nie tylko bogate doświadczenie i fachowość, ale także zrozumienie, co dla właścicieli Mercedesów znaczy ich samochód. Wszystko to sprawia, iż Merc Team to much more than simply a garage.

Dodatkowym atutem firmy jest centralna lokalizacja. Merc Team znajduje się na Wał Miedzeszyński 295 w Warszawie, co sprawia, że jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców stolicy, jak i dla osób z zewnątrz. Komfort klientów podnosi również fakt, że warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a w weekendy jest zamknięty.

Jak wskazuje ocena 4,9 na 5, bazująca na 95 opinii, Merc Team to warsztat cieszący się dużym zaufaniem i wysoką reputacją wśród klientów. To również potwierdzenie solidności i kompetencji pracowników firmy. Wszyscy klienci, zarówno aktualni, jak i potencjalni, mogą skontaktować się z warsztatem telefonicznie pod numerem +48 662 579 720.

Aby na bieżąco śledzić działania warsztatu, śmiało można skorzystać z oficjalnego profilu Merc Team na Instagramie. Tam, poza najświeższymi informacjami, można znaleźć również zdjęcia prac oraz efektów, prezentujące rzetelne podejście do każdego zadania. Dzięki temu klienci mają pełne zaufanie do jakości usług świadczonych przez ten warszawski warsztat.

Adres: Wał Miedzeszyński 295, 03-994 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply