• Home
  • Jasin
  • MB Poznań – Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych i dostawczych – Jasin

MB Poznań – Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych i dostawczych – Jasin

MB Poznań - Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych i dostawczych - Jasin

MB Poznań to autoryzowany serwis samochodów ciężarowych i dostawczych zlokalizowany w Jasine, przy ulicy Rabowickiej 6. Firma specjalizuje się w obszarach takich jak serwis samochodów ciężarowych, blacharstwo samochodowe, lakiernictwo samochodowe, sprzedaż samochodów oraz stacja kontroli pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu buduje swoją renomę na rynku, co potwierdza ocena Klientów wynosząca 4,2 w skali 1-5, wyznaczana na podstawie 77 opinii.

Firma zawdzięcza swoją pozycję na rynku nie tylko zaawansowanemu zapleczu technicznemu, ale również zespołowi doświadczonych pracowników. Kompleksowe usługi, jakie oferuje, świadczone są z najwyższą starannością, co przekłada się na satysfakcję Klientów. Kontakt z serwisem MB Poznań jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem +48 61 654 53 77, jak i mailowo przez formularz na stronie internetowej.

Godziny otwarcia serwisu MB Poznań są dostosowane do potrzeb Klientów. Od poniedziałku do piątku serwis otwarty jest od godziny 7:00 do 23:00, natomiast w soboty od 7:00 do 15:00. Dzięki temu wszyscy Klienci mają możliwość załatwienia swoich spraw w dogodnych dla siebie godzinach. W niedziele serwis jest nieczynny.

Warto podkreślić, że serwis MB Poznań oferuje nie tylko naprawy i konserwację, ale również bogatą ofertę samochodów dostawczych nowych, demonstracyjnych i używanych. Dla osób zainteresowanych zakupem samochodu dostępcza jest szeroka gama ofert serwisowych oraz promocji na akcesoria i części zamienne.

Na stronie internetowej firmy, znajdującej się pod adresem http://www.mbpoznan.mercedes-benz.pl/, Klienci znajdą wiele przydatnych informacji. Można tam znaleźć szczegółowe informacje o oferowanych usługach, aktualne oferty pracy, a także informacje o akcesoriach do bagażnika Mercedes-Benz, ofertach finansowych dla osób prywatnych oraz pomocy na drodze w przypadku awarii lub wypadku.

Adres: Rabowicka 6, 62-020 Jasin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-23:00
wtorek:07:00-23:00
środa:07:00-23:00
czwartek:07:00-23:00
piątek:07:00-23:00
sobota:07:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik samochodowy, Sklep samochodowy, Stacja kontroli pojazdów

Lokalizacja: