MotoMarco – Jastrzębie-Zdrój

MotoMarco - Jastrzębie-Zdrój

MotoMarco to profesjonalny serwis samochodowy usytuowany w Jastrzębie-Zdrój, na ulicy Boża Góra Prawa 21. Firma funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od wielu lat, dostarczając klientom szeroki zakres usług związanych z obsługą i konserwacją pojazdów. Serwis jest dostępny dla klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-19:00, natomiast weekendy są dni wolne od pracy. Obsługa klienta jest również dostępna pod numerem telefonu +48 535 444 397.

Specjalnością MotoMarco jest serwis pojazdów marki Mercedes. Pracownicy firmy są dobrze przeszkoleni i doświadczeni w obszarze mechaniki samochodowej, koncentrując się na skomplikowanych usługach diagnostycznych, naprawach z zakresu mechaniki i elektryki. Zastosowanie zaawansowanych technologii i nowoczesnego sprzętu czyni serwis jednym z najlepszych w swoim rodzaju.

Jest wiele powodów do zadowolenia klientów MotoMarco, co jest widoczne w ich pozytywnych opiniiach. Z 284 recenzji serwis uzyskał średnią ocenę 4,9 na 5 punktów, co jest znakomitym wynikiem. Klienci chwalą profesjonalizm pracowników, szybkość usług i uczciwość cenową.

MotoMarco to nie tylko mechanika, ale również kosmetyka samochodowa. Oferta serwisu obejmuje między innymi polerowanie, regenerację uszkodzonych reflektorów czy spawanie wybranych elementów plastikowych. Zajmują się również naprawą układów hamulcowych, wymianą tarcz i klocków hamulcowych czy zacisków.

Aby umożliwić klientom jeszcze szybsze i skuteczniejsze obsługiwanie, MotoMarco posiada dobrze rozbudowaną stronę internetową. Strona zawiera szczegółowe informacje na temat firmy oraz oferowanych przez nią usług. Jest to także miejsce, gdzie klienci mogą umówić się na wizytę w serwisie, opisać usterkę swojego samochodu oraz otrzymać wstępną wycenę naprawy.

Adres: Boża Góra Prawa 21, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-19:00
wtorek:08:00-19:00
środa:08:00-19:00
czwartek:08:00-19:00
piątek:08:00-19:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: