• Home
  • Juszczyn
  • MB Auto Serwis – Serwis Mercedes | Części Mercedes – Juszczyn

MB Auto Serwis – Serwis Mercedes | Części Mercedes – Juszczyn

MB Auto Serwis - Serwis Mercedes | Części Mercedes - Juszczyn

MB Auto Serwis to renomowany warsztat samochodowy zlokalizowany w miejscowości Juszczyn, słynący z profesjonalnej obsługi samochodów marki Mercedes. Doświadczenie zdobyt w branży motoryzacyjnej umożliwiło firmie stworzenie serwisu, który jest referencyjnym punktem dla wszystkich miłośników i posiadaczy samochodów tego prestiżowego producenta. Jako specjaliści od serwisu Mercedes, oferują szeroką gamę usług, od konserwacji i napraw powypadkowych, po profesjonalny serwis silników Diesla i elektrycznych czy przebudowę silników.

Firma MB Auto Serwis swoje działania opiera na profesjonalnym podejściu do każdego klienta. Dzięki temu zyskali oni zaufanie społeczności i najwyższą ocenę wśród swoich klientów – 5 gwiazdek na podstawie 133 opinii. Usługi są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 17:00, a kontakt do serwisu to numer telefonu +48 796 107 062.

Firma MB Auto Serwis nie ogranicza się tylko do naprawy i serwisu samochodów. Działają również w segmencie rynku części samochodowych, oferując klientom tylko oryginalne części zamienniki od producentów, których jakości można zaufać. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że do ich samochodów trafiają tylko najlepsze części.

Dodatkową zaletą oferty firmy jest jej lokalizacja. Juszczyn 38, 55-300 Juszczyn, na terenie Dolnego Śląska, to miejsce, gdzie znajduje się siedziba MB Auto Serwis. Jest to miejsce łatwo dostępne, co stanowi dużą wygodę dla kierowców z różnych regionów kraju, którzy potrzebują profesjonalnej obsługi swojego samochodu marki Mercedes.

Podsumowując, MB Auto Serwis to niezawodny partner dla każdego posiadacza samochodu Mercedes. Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie personelu sprawiają, że usługi świadczone przez ten serwis cieszą się niezmiennie wysoką oceną wśród klientów. Szeroki zakres działania, obejmujący serwis silników Diesla i elektrycznych, rynek części samochodowych, a także przebudowy silników, czyni MB Auto Serwis kompleksowym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje profesjonalnej obsługi dla swojego Mercedes’a.

Adres: Juszczyn 38, 55-300 Juszczyn

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Rynek części samochodowych, Serwis silników Diesla, Serwis silników elektrycznych, Przebudowy silników

Lokalizacja: