Mercedes Autocentrum – Kielce

Mercedes Autocentrum - Kielce

Mercedes Autocentrum jest renomowanym serwisem samochodowym zlokalizowanym w Kielcach przy alei Solidarności 12b. Firma specjalizuje się w obsłudze, naprawie i konserwacji pojazdów marki Mercedes, stanowiąc na rynku przewodnią myśl w dziedzinie autoryzowanych warsztatów dla teJ marki. Wyspecjalizowany zespół pasjonatów motoryzacji zapewnia klientom rzetelną, profesjonalną obsługę i fachową pomoc. Dzięki swojej kompleksowej działalności, Mercedes Autocentrum stało się czołowym dostawcą nowych i używanych części samochodowych dla mercedesów.

Swoją działalność firma realizuje na bazie otwartych od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00, zaś w piątek do 16:00. Podczas tych godzin klienci mają możliwość korzystania z bogatego wachlarza usług świadczonych przez serwis i sklep z częściami. Mercedes Autocentrum nie tylko dostarcza nowe i oryginalne części do samochodów osobowych czy ciężarowych Mercedesa, ale również oferuje ich montaż i serwisowanie.

Firma jest wysoko oceniana przez swoich klientów, uzyskując średnią ocenę 4,6 na podstawie 148 recenzji. To świadectwo najwyższej jakości usług świadczonych przez Mercedes Autocentrum oraz znakomitego podejścia do klienta. Klienci chwalą ekspertów z Autocentrum za precyzyjność, profesjonalizm oraz pasję, jaką wkładają w swoją pracę.

+48 41 334 59 97 to numer telefonu, pod którym można się kontaktować z Mercedes Autocentrum. Przyjazny i kompetentny personel jest gotowy udzielić wszelkich informacji, doradzić oraz zaplanować wizytę w warsztacie. Dzięki temu, Mercedes Autocentrum oferuje nie tylko wysokiej jakości usługi, ale też profesjonalną obsługę klienta i szereg usług dodatkowych.

Strona internetowa mercedesautocentrum.pl to źródło istotnych informacji na temat firmy, jej oferty i specjalizacji. W blogu można znaleźć interesujące wiadomości na temat samochodów marki Mercedes, a także dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach technologicznych używanych w serwisie. Zespół Mercedes Autocentrum, jak sam o sobie pisze, to pasjonaci, którzy wierzą, że tylko praca z miłością do motoryzacji przynosi najlepsze rezultaty.

Adres: aleja Solidarności 12b, 25-323 Kielce

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Rynek części samochodowych

Lokalizacja: