• Home
  • Lubin
  • Mirosław Wróbel Sp. z o. o. – Lubin

Mirosław Wróbel Sp. z o. o. – Lubin

Mirosław Wróbel Sp. z o. o. - Lubin

Mirosław Wróbel Sp. z o.o. to uznana i renomowana marka w branży motoryzacyjnej, zlokalizowana w Legnickiej 67, 59-300 Lubin, Dolny Śląsk. Jest to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w usługach z zakresu obsługi pojazdów marki Mercedes-Benz. W swojej ofercie posiada pełną gamę usług – od salonu samochodowego, poprzez warsztat i blacharstwo samochodowe, aż do sklepu z częściami samochodowymi i serwisu samochodów ciężarowych. Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem +48 76 746 64 66 umożliwia szybką i efektywną komunikację pomiędzy klientem a firmą.

Firma zapewnia serwis na najwyższym poziomie, dzięki czemu zdobyła zaufanie wielu klientów, o czym świadczy jej ocena – 5 na 5 punktów. Ocena ta została wystawiona przez 10 oceniających, co jest potwierdzeniem wysokich standardów pracy firmy. Mirosław Wróbel sp. z o.o. to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu.

Godziny otwarcia firmy są dogodne dla klientów – poniedziałek do piątku od 08:00 do 18:00, a w sobotę do godziny 14:00. W niedzielę firma jest nieczynna. Te godziny umożliwiają klientom zorganizowanie wizyty w firmie bez konieczności przerywania swoich codziennych obowiązków.

Przekazane informacje potwierdzają mocną obecność firmy Mirosław Wróbel Sp. z o.o. w Internecie. W google firma pojawia się na pierwszej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania, co jest dowodem na jej autorytet i wysoką jakość oferowanych usług. Strona www firmy to nie tylko wizytówka firmy, ale również możliwość zapoznania się z ofertą i zamówienia części do samochodów.

Podsumowując, Mirosław Wróbel Sp. z o. o. to wiarygodny partner dla wszystkich posiadaczy samochodów marki Mercedes-Benz. Firma oferuje kompleksową obsługę – od zakupu samochodu, przez regularne przeglądy i naprawy, aż po dostęp do sklepu z częściami zamienne. Niewątpliwie jest to marka, której można zaufać.

Adres: Legnicka 67, 59-300 Lubin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Salon samochodowy, Blacharstwo samochodowe, Sklep samochodowy, Warsztat samochodowy, Mechanik samochodowy, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja: