Auto Perfekt Marian Fornalik, Bosch Car Service – Majków Duży

Auto Perfekt Marian Fornalik, Bosch Car Service - Majków Duży

Auto Perfekt Marian Fornalik, Bosch Car Service to renomowana firma zlokalizowana w Majków Duży 77, 97-371 Majków Duży. Jest to warsztat samochodowy, który pochwalić się może wieloma usługami takimi jak serwis klimatyzacji, usługi elektryka samochodowego, przeglądy okresowe, wymiana oleju czy wulkanizacja. Dostępne są tu także sklep samochodowy oraz sklep z akumulatorami. Numer telefonu, pod którym można się z nami skontaktować to +48 606 712 607.

Auto Perfekt Marian Fornalik, Bosch Car Service to również miejsce, gdzie profesjonalna obsługa klienta idzie w parze z doświadczeniem i najwyższymi standardami świadczonych usług. Cieszy nas fakt, że doskonale oceniane jest to przez naszych klientów, o czym świadczy ocena 4,8 na 5 możliwych punktów przy liczbie 75 osób oceniających.

Nasze godziny otwarcia to: od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 07:00-12:00. Niedziele są dla nas dniem wolnym. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Auto Perfekt Marian Fornalik, Bosch Car Service istnieje na rynku już od wielu lat, zdobywając zaufanie klientów i budując swoją renomę jako sprawdzonego, solidnego i godnego polecenia warsztatu. Zaufało nam wiele osób – dołącz do nich i Ty. Wiemy, jak ważne jest posiadanie sprawnej i bezpiecznej maszyny, dlatego oferujemy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej.

Wszyscy nasi mechanicy to profesjonaliści, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc sprostać najnowszym trendom i wymaganiom rynku motoryzacyjnego. Stawiamy na jakość, dokładność i terminowość. Wszystko to sprawia, że jesteśmy punktem, do którego warto wracać w razie potrzeby naprawy swojego auta, czy przeglądu. Zapraszamy do Auto Perfekt Marian Fornalik, Bosch Car Service.

Adres: Majków Duży 77, 97-371 Majków Duży

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-18:00
wtorek:07:00-18:00
środa:07:00-18:00
czwartek:07:00-18:00
piątek:07:00-18:00
sobota:07:00-12:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Sklep samochodowy, Sklep z akumulatorami, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju, Wulkanizacja

Lokalizacja: