• Home
  • Modła Królewska
  • Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek – oddział Konin – Modła Królewska

Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek – oddział Konin – Modła Królewska

Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek - oddział Konin - Modła Królewska

Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek jest oddziałem firmy zlokalizowanym w Modle Królewskiej, przy ulicy Bursztynowej 41. Jako licząca się firma motoryzacyjna na polskiej mapie, koncentruje się na zapewnieniu wyjątkowego, ułożonego na własnych zasadach doświadczenia klientom szukającym wysokiej jakości serwisu samochodowego. Ta dostojna i renomowana instytucja, katalogowana pod numerem telefonu +48 63 363 63 00, zdobyła uznanie klientów w skali ocen 1-5 z wysokim wynikiem 4,9.

Godziny otwarcia Mercedes-Benz Auto Partner są elastyczne, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 14:00, z wyjątkiem niedziel, kiedy serwis jest zamknięty. Firma zdecydowanie stawia na dostępność i nacisk na zadowolenie klienta, korzystając z bogatej bazy 90 recenzji potwierdzających ich profesjonalizm i niezawodność.

Strona internetowa firmy, dostępna pod adresem http://garcarek.pl, jest prawdziwym źródłem informacji o ich szerokim zakresie usług. Jest to miejsce, gdzie potencjalni klienci mogą przyjrzeć się ofertom takim jak warsztat samochodowy, myjnia samochodowa oraz restauracja. Mercedes-Benz Auto Partner podkreśla swoją długotrwałą relację z marką samochodów Mercedes-Benz jako autoryzowany dealer i serwis.

Na stronie można również znaleźć informacje o możliwości stylizacji i zabezpieczania nadwozia, oferowanych przez firmę. Garagek rozszerza swoją ofertę o usługi, które pomagają utrzymać doskonały stan wizualny samochodów ich klientów. To, w połączeniu z ofertami dostępnych od ręki samochodów, czyni z tej firmy jedno z najbardziej wszechstronnych miejsc do obsługi wymagających klientów Mercedes-Benz.

Instytucja cieszy się doskonałymi opiniami, które można znaleźć za pośrednictwem Google i na ich stronie internetowej. Razem, Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek stanowi niezastąpione miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję, zaawansowanie technologiczne i klasę, którą oferuje marka Mercedes-Benz.

Adres: Bursztynowa 41, 62-571 Modła Królewska

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-20:00
wtorek:08:00-20:00
środa:08:00-20:00
czwartek:08:00-20:00
piątek:08:00-20:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Myjnia samochodowa, Restauracja

Lokalizacja: