EWT Automotive Polska Sp.z o.o. – Olsztyn

EWT Automotive Polska Sp.z o.o. - Olsztyn

EWT Automotive Polska Sp.z o.o. to renomowany serwis samochodów ciężarowych, ukierunkowany w szczególności na markę Mercedes-Benz. Firma ta posiada swoją siedzibę w Olsztynie, przy ulicy Towarowej 11. Operując na rynku motoryzacyjnym już od wielu lat, zdobyła zaufanie klientów, co potwierdza średnia ocena w Google wynosząca 4,9 przy 17 ocenach. EWT Automotive zapewnia profesjonalne usługi z zakresu serwisu samochodów Mercedes-Benz, zarówno osobowych jak i dostawczych, spełniając najwyższe standardy jakości.

Zaufanie klientów to jedna z kluczowych wartości dla EWT Automotive. Wypracowane zostało dzięki stałemu podnoszeniu jakości usług, a także zaangażowaniu w służenie wsparciem klientom. Długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i doskonała znajomość samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz, pozwala firmie szybko i sprawnie radzić sobie z wszelkimi problemami. Kontakt z EWT Automotive Polska jest możliwy pod numerem telefonu: +48 89 532 12 40.

Firma czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie, nieustannie dbając o pełne zadowolenie klientów, czego wynikiem jest średnia ocena 4,9 w Google. EWT Automotive jest miejscem, które łączy w sobie wysoką jakość usług, profesjonalizm i pasję do Mercedesów.

Oferowane przez EWT Automotive usługi obejmują nie tylko serwis mechaniczny, ale również szeroką paletę akcesoriów i części zamiennych do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz. W propozycji firmy znajdziemy atrakcyjne akcje serwisowe, oferta leasingowa oraz możliwość zakupu samochodów dostawczych. Członkowie zespołu serwisowego to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy służą swoją wiedzą i umiejętnościami każdemu klientowi.

EWT Automotive Polska Sp.z o.o. to solidny i godny polecenia adres dla wszystkich posiadaczy samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Olsztynie i okolicach. Działając na podstawie wieloletniego doświadczenia, firma nieustannie podnosi jakość świadczonych usług, co jest doceniane przez coraz szersze grono zadowolonych klientów. Z pewnością na długo pozostanie czołowym serwisem samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz w tym regionie.

Adres: Towarowa 11, 10-416 Olsztyn

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja: