• Home
  • Przeźmierowo
  • Auto-Staniszewski, Części mercedes Poznań, Renowacja samochodów zabytkowych mercedes – Przeźmierowo

Auto-Staniszewski, Części mercedes Poznań, Renowacja samochodów zabytkowych mercedes – Przeźmierowo

Auto-Staniszewski, Części mercedes Poznań, Renowacja samochodów zabytkowych mercedes - Przeźmierowo

Auto-Staniszewski to renomowana firma z siedzibą na Granicznej 59, w Przeźmierowo, znaną z profesjonalizmu i rzetelnej obsługi, którą oferuje od poniedziałku do soboty. Specjalizuje się w renowacji samochodów zabytkowych, skoncentrowanych w szczególności na marki Mercedes. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy zespołu, Auto-Staniszewski jest w stanie przywrócić dawny blask nawet najstarszym modelom Mercedesa, uwzględniając detale zgodne z oryginałem.

Wysoka jakość usług Auto-Staniszewski jest dobrze rozpoznana i ceniona przez klientów. To potwierdza średnia ocena na poziomie 4,7 na 5 bazująca na 20 opinii, co świadczy o zadowoleniu klientów z oferowanych przez firmę usług. Można z niej skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00 i w soboty 11:00-14:00.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Auto-Staniszewski to także dealer części do samochodów Mercedes. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę komponentów zamiennych do różnych modeli tej marki. Klientów interesujących się zakupem części, serdecznie zapraszają do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 574 141 911.

Auto-Staniszewski nie ogranicza się tylko do własnej lokalizacji w Przeźmierowie. Swoją obecność firmę zaznaczają na portalu społecznościowym Facebook, gdzie klient zyskuje możliwość poznania najnowszych ofert oraz realizowanych projektów. Taka forma kontaktu pozwala na lepsze zrozumienie specyfiki działalności firmy, ale i na bieżąco obserwowanie postępów w realizacji zleceń.

Auto-Staniszewski to firma z pasją, dla której Mercedes nie jest tylko samochodem, ale czymś więcej – prawdziwą ikoną motoryzacji. Profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie zespołu potrafi przekuć w najwyższej klasy usługi, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Adres: Graniczna 59, 62-081 Przeźmierowo

Godziny otwarcia:
poniedziałek:11:00-17:00
wtorek:11:00-17:00
środa:11:00-17:00
czwartek:11:00-17:00
piątek:11:00-17:00
sobota:11:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Renowacja pojazdów

Lokalizacja: