• Home
  • Przygodzice
  • ROB-MERC – Mechanika i Elektryka Pojazdowa – Przygodzice

ROB-MERC – Mechanika i Elektryka Pojazdowa – Przygodzice

ROB-MERC - Mechanika i Elektryka Pojazdowa - Przygodzice

ROB-MERC – Mechanika i Elektryka Pojazdowa jest renomowanym warsztatem samochodowym z siedzibą w Przygodzicach, przy ulicy Wrocławskiej 116a. Firma, która zyskała najwyższą ocenę 5 na podstawie 29 recenzji, zdobyła uznanie dzięki swojej wszechstronnej ofercie dla entuzjastów samochodów, szczególnie marki Mercedes-Benz.

Warsztat powstał w 2010 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą reputacją dzięki wysokiej jakości usług serwisowych. ROB-MERC specjalizuje się w mechanice i elektryce pojazdów, a także w serwisie klimatyzacji i wymianie oleju. Wykonawca charakteryzuje się fachowością oraz precyzją w zakresie diagnozy i naprawy samochodów.

ROB-MERC to miejsce, gdzie doskonały mechanik samochodowy z Wielkopolski spotyka każdego, kto potrzebuje profesjonalnej usługi. Kontakt z warsztatem jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem +48 602 337 925, jak i za pośrednictwem strony internetowej http://mechanika-brucheiser.pl/.

Działalność firmy koncentruje się głównie na obsłudze samochodów marki Mercedes-Benz, jednak ich eksperci są w stanie naprawić pojazdy wszystkich marek. Od komputerowej diagnostyki po kompleksową naprawę, a kończąc na wymianie oleju i naprawie skrzyń automatycznych – warsztat jest adresowany do kierowców szukających niezawodności, fachowej wiedzy i doskonałej obsługi.

Godziny otwarcia ROB-MERC są zgodne z potrzebami klientów – od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00. W soboty i niedziele warsztat jest zamknięty. Wszechstronność usług i doskonały serwis klienta sprawiają, że zawsze warto odwiedzić ROB-MERC – Mechanika i Elektryka Pojazdowa.

Adres: Wrocławska 116a, 63-421 Przygodzice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Wykonawca, Siedziba firmy, Centrum diagnostyczne, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju

Lokalizacja: