• Home
  • Tyniec Mały
  • Autodawid Mercedes Naprawa Serwis Części Elektronika Kodowanie Diagnostyka Wrocław – Tyniec Mały

Autodawid Mercedes Naprawa Serwis Części Elektronika Kodowanie Diagnostyka Wrocław – Tyniec Mały

Autodawid Mercedes Naprawa Serwis Części Elektronika Kodowanie Diagnostyka Wrocław - Tyniec Mały

Autodawid to renomowany warsztat samochodowy zlokalizowany w Tyniecu Małym, na Żernickiej 4. Zajmuje się on kompleksową obsługą aut marki Mercedes-Benz. Na rynku jest obecny od ponad piętnastu lat, zdobywając cenne doświadczenie, które pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług. W swojej ofercie warsztat ma szeroki zakres usług, pośród których można znaleźć m.in. diagnostykę komputerową Xentry/Stardiagnosis, naprawę elektroniki Mercedes, przeglądy serwisowe, naprawy układu Airmatic czy też układu ABC. Autodawid to nie tylko warsztat samochodowy, ale też dealer Mercedes-Benz.

Obszar działania firmy Autodawid nie ogranicza się tylko do naprawy i serwisu samochodów. Zajmuje się również tuningiem aut, oferując profesjonalny chiptuning samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych marki Mercedes-Benz. Jest to procedura, która pozwala na poprawę parametrów silnika, co przekłada się na zwiększenie dynamiki jazdy i osiągów auta. Dla wielu klientów jest to szczególnie istotny aspekt podczas wyboru warsztatu samochodowego.

Skontaktować się z Autodawid można, wybierając numer +48 516 233 650. Warsztat jest czynny w dni robocze od 8:00 do 16:00. W soboty i niedziele jest zamknięty. Na liście usług Autodawid znajduje się także assistance 24h. To oznacza, że jeżeli samochód uległ awarii lub jest potrzebna pomoc po wypadku, warsztat jest do dyspozycji przez całą dobę.

Autodawid cieszy się zaufaniem wśród swoich klientów. Na podstawie ocen wystawionych przez 81 osób ma średnią ocenę 4,5 w skali 1-5. Taka wysoka ocena jest dowodem na to, że warsztat oferuje produkty i usługi na najwyższym poziomie. Autodawid działa na zasadzie „klient nasz pan”, a najważniejszy dla niego jest komfort i zadowolenie swoich klientów.

Autodawid jest również obecny w internecie. Posiada swoją stronę www, na której można znaleźć szczegółowe informacje o oferowanych usługach. Strona internetowa warsztatu to http://www.autodawid.pl/. Daje ona pełny obraz o tym, co Autodawid ma do zaoferowania każdemu posiadaczowi samochodu marki Mercedes-Benz.

Adres: Żernicka 4, 55-041 Tyniec Mały

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Warsztat tuningu samochodów, Dealer Mercedes-Benz

Lokalizacja: