MERC PROG – Wojcieszyn

MERC PROG - Wojcieszyn

MERC PROG to renomowana firma specjalizująca się w obszarze elektryki samochodowej. Jej siedziba mieści się w malowniczym Wojcieszynie, przy Wojcieszyn 49. Firma cieszy się niezmiennym uznaniem wśród klientów, czego dowodem jest ocena na poziomie 5 gwiazdek, wystawiona przez 15 zadowolonych użytkowników. MERC PROG jest dostępne dla swoich klientów w godzinach 09:00-19:00 od poniedziałku do piątku, oferując profesjonalne usługi w obszarze elektryki pojazdów marki Mercedes.

Cechą, która wyróżnia MERC PROG na tle konkurencji, jest połączenie wieloletniego doświadczenia z najnowszymi technologiami. Wszystko to sprawia, że firma jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu elektryki samochodowej. W ofercie firmy znajdują się między innymi usługi związane z diagnostyką pojazdów, ich naprawą, jak również programowaniem pojazdów marki Mercedes.

MERC PROG to nie tylko profesjonalizm, ale także pasja do aut marki Mercedes, co przełożyło się na stworzenie oferty skierowanej właśnie do właścicieli tych pojazdów. W atmosferze pełnej zaangażowania i zrozumienia dla potrzeb klienta, zespół doświadczonych specjalistów oferuje swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników niemieckiej marki.

Zadowolenie klienta jest priorytetem dla MERC PROG. Firma zyskała zaufanie zarówno lokalnych klientów, którzy mają łatwy dostęp do firmy, jak i tych, którzy decydują się na dojazd z dalszych okolic. Klienci wskazują na wysoki standard usług, dokładność i precyzję, jak również indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zaletą MERC PROG jest również jej lokalizacja. Wojcieszyn, malownicze miasteczko województwa dolnośląskiego jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie spokój i bezstresowe rozwiązania.

Dodatkowo, kontakt z firmą jest bardzo prosty – wystarczy zadzwonić pod numer +48 577 489 460 lub odwiedzić stronę internetową http://www.mercprog.eu/, gdzie można znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pracownicy firmy są zawsze gotowi do pomocy i udzielenia wszelkich niezbędnych informacji.

Adres: Wojcieszyn 49, 59-524 Wojcieszyn

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-19:00
wtorek:09:00-19:00
środa:09:00-19:00
czwartek:09:00-19:00
piątek:09:00-19:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Elektryk samochodowy

Lokalizacja: