• Home
  • Biały Dunajec
  • UHFM GANDERA, Bosch Car Service, specjalizacja Mercedes-Benz – Biały Dunajec

UHFM GANDERA, Bosch Car Service, specjalizacja Mercedes-Benz – Biały Dunajec

UHFM GANDERA, Bosch Car Service, specjalizacja Mercedes-Benz - Biały Dunajec

UHFM GANDERA jest renomowanym serwisem samochodowym z siedzibą w miejscowości Biały Dunajec. Specjalizują się przede wszystkim w autach marki Mercedes-Benz, zapewniając ich właścicielom kompleksową obsługę oraz najwyższej jakości serwis. Są częścią autoryzowanej sieci Bosch Car Service, co stanowi gwarancję najwyższych standardów obsługi klienta. Firma operuje pod adresem Jana Pawła II 156B, a kontakt z nimi możliwy jest pod numerem telefonu +48 18 200 19 42.

Firma UHFM GANDERA nie ogranicza się jedynie do serwisu samochodów. Klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy usług, w tym serwisu klimatyzacji, serwisu elektrycznego, czy nawet wynajmu samochodu z kierowcą. Na miejscu dostępny jest również sklep samochodowy oraz sklep z akumulatorami, dzięki czemu klient może załatwić wszystkie swoje potrzeby związane z samochodem w jednym miejscu.

Godziny otwarcia serwisu UHFM GANDERA są wygodne dla klientów. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00, natomiast w weekendy jest zamknięte. To pokazuje, że firma stawia na jakość obsługi klienta, oferując elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb większości klientów.

Firma zdobyła wysoką ocenę na podstawie 74 opinii, uzyskując średnią ocenę 4,7 na 5, co jest wyrazem uznania dla jakości usług oferowanych przez UHFM GANDERA. To świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się firma wśród swoich klientów oraz o profesjonalizmie i doświadczeniu jej personelu.

Skupiając różne usługi związane z samochodami pod jednym dachem, UHFM GANDERA stawia na wygodę i zadowolenie swoich klientów. Z ich ofertą, klienci nie muszą już przeszukiwać różnych miejsc, aby zadbać o swoje samochody. Wszystko, czego potrzebują, znajdą w jednym miejscu, co czyni firmę atrakcyjnym rozwiązaniem dla wszystkich właścicieli samochodów.

Adres: Jana Pawła II 156B, 34-425 Biały Dunajec

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Sklep samochodowy, Sklep z akumulatorami, Wynajem samochodu z kierowcą, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply