Auto Idea Sp. z o.o. Mercedes-Benz – Białystok

Auto Idea Sp. z o.o. Mercedes-Benz - Białystok

Auto Idea Sp. z o.o. Mercedes-Benz, zlokalizowane w Białymstoku przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych 9, to autoryzowany dealer Mercedes-Benz. Firma ta, działająca od wielu lat, zdobyła już zaufanie wielu klientów. Wszystko to dzięki reputacji jakiej firma ta na sobie wypracowała jako jeden z najbardziej zasłużonych i wiarygodnych dealerów Mercedes-Benz. Ta wyjątkowa reputacja jest poparta oceną firmy, która przechodzi 4.4 na 5, z oparciem na opinii 630 recenzentów.

Firma oferuje najnowsze modele Mercedes-Benz, w tym e-Sprinter, eVito i EQV. Firma Auto Idea oferuje również usługi takie jak Umowa serwisowa Complete, która obejmuje wszystkie czynności serwisowe, łącznie z wymianą części eksploatacyjnych. Firma koncentruje się na zapewnieniu kompleksowej opieki, aby klienci mogli cieszyć się bezproblemową eksploatacją pojazdów.

Oprócz sprzedaży nowych aut, Auto Idea Sp. z o.o. Mercedes-Benz jest także wyśmienitym miejscem na zakup aut używanych. Oferta firmy obejmuje szeroki wybór aut używanych, które są starannie przetestowane i certyfikowane przez doświadczonych techników. Firma jest również znana z bardzo atrakcyjnych warunków finansowania oraz leasingu.

Dealer podkreśla wagę dobrego serwisu, dlatego od godziny 07:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty do 15:00 zespół wykwalifikowanych pracowników jest gotowy służyć radą i pomagać w zakupie. Auto Idea Sp. z o.o. Mercedes-Benz jest zawsze chętna do pomocy, dostępna pod numerem telefonu +48 800 200 200.

Innowacyjność i skupienie na kliencie to cechy, które mocno odzwierciedlają działanie Auto Idea Sp. z o.o. Mercedes-Benz. Wszystko to wynika nie tylko z szerokiej oferty usług, ale także z ogromnego zaangażowania i profesjonalizmu całego zespołu. Jest to miejsce, które łączy w sobie doskonałą jakość produktów z najwyższą klasą obsługi klienta.

Adres: Narodowych Sił Zbrojnych 9, 15-690 Białystok

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-21:00
wtorek:07:00-21:00
środa:07:00-21:00
czwartek:07:00-21:00
piątek:07:00-21:00
sobota:07:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz

Lokalizacja: