• Home
  • Białystok
  • Serwis samochodów MERCEDES-BENZ – AUTO DOJLIDY – Białystok

Serwis samochodów MERCEDES-BENZ – AUTO DOJLIDY – Białystok

Serwis samochodów MERCEDES-BENZ - AUTO DOJLIDY - Białystok

Serwis samochodów MERCEDES-BENZ – AUTO DOJLIDY to specjalistyczna firma, zlokalizowana w mieście Białystok, pod adresem Zabłudowska 41. Jako ceniony dealer Mercedes-Benz, serwis silników Diesla, mechanik samochodowy i dealer pojazdów mechanicznych, firma zapewnia najwyższą jakość usług zarówno dla prywatnych właścicieli mercedesów, jak i dla firm korzystających z floty tych luksusowych samochodów.

Działalność firmy opiera się na profesjonalizmie i bogatym doświadczeniu, co przekłada się na szereg pozytywnych opinii klientów. Jednym z dowodów jest ocena 5 na 5 punktów, jaką firma uzyskała od swoich klientów. To niezwykle prestiżowe wyróżnienie świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się firma oraz o wysokim standardzie oferowanych przez nią usług.

Serwis samochodów MERCEDES-BENZ – AUTO DOJLIDY to profesjonalna obsługa i najnowocześniejszy sprzęt. Firma specjalizuje się zarówno w serwisie silników Diesla, jak i mechanice samochodowej. Również funkcjonuje tu sklep ze skrzyniami biegów. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce, w którym każdy problem związany z samochodem marki Mercedes może zostać szybko i skutecznie rozwiązany.

Kontakt z firmą jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem +48 508 120 003, jak i za pośrednictwem strony internetowej firmy. Godziny otwarcia serwisu to dni robocze, od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 17.00.

Podsumowując, Serwis samochodów MERCEDES-BENZ – AUTO DOJLIDY to wybór, na który warto postawić jeżeli poszukuje się profesjonalizmu, doświadczenia i najwyższej jakości usług. Znajduje się w znanym mieście, Białystok, a precyzyjny adres to Zabłudowska 41. Gwarancją jakości jest ocena na poziomie 5/5 punktów.

Adres: Zabłudowska 41, 15-585 Białystok

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Serwis silników Diesla, Mechanik samochodowy, Dealer pojazdów mechanicznych, Sklep ze skrzyniami biegów

Lokalizacja: