• Home
  • Porosły
  • Augustynowicz Gruppe. Niezależny serwis Mercedes Białystok – Porosły. – Porosły

Augustynowicz Gruppe. Niezależny serwis Mercedes Białystok – Porosły. – Porosły

Augustynowicz Gruppe. Niezależny serwis Mercedes Białystok - Porosły. - Porosły

Augustynowicz Gruppe to niezależny serwis Mercedes Białystok, z siedzibą w niewielkiej miejscowości Porosły. Mają wyłączność na działalność jako dealer pojazdów Mercedes-Benz. Firma z etykietą „nie ma problemu, którego nie rozwiążemy!” od lat służy kierowcom, oferując kompleksową obsługę serwisową ich pojazdów.

Augustynowicz Gruppe prowadzi swą działalność na Prosta 3, 16-070 Porosły z numerem kontaktowym +48 570 888 800. Honorują siebie, twierdząc, że każdy problem z Samochodami Mercedes-Benz można rozwiązać, oferując swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Niezależny serwis Mercedes Białystok – Porosły, Augustynowicz Gruppe to firma o nienagannej reputacji, która przyciąga wielu lojalnych klientów. Ich doskonałej obsłudze klienta potwierdza ocena 5/5 na podstawie 19 recenzji. Firma ta zdobyła szacunek i uznanie klientów za swój profesjonalizm, skuteczne rozwiązywanie problemów i zdecydowane podejście do satysfakcji klienta.

Jednym z najbardziej unikalnych aspektów Augustynowicz Gruppe jest ich Elektroniczna Książka Przeglądów DSB – nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej książki serwisowej. DSB oznacza Dokumentacja Przeglądów Serwisowych, umożliwi bezpieczne i dokładne dokumentowanie wszystkich wykonanych usług serwisowych na pojazdach klientów, co jest dużym udogodnieniem.

Augustynowicz Gruppe korzysta również z XENTRY Diagnosis Kit 4, najnowszej i najbardziej wydajnej diagnostyki Mercedes-Benz dostępnej dla niezależnych warsztatów. To oznacza, że mogą skutecznie diagnozować i naprawiać nawet najbardziej skomplikowane kwestie techniczne, dając klientom pewność, że ich pojazd jest w najlepszych rękach.

Adres: Prosta 3, 16-070 Porosły

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Dealer Mercedes-Benz

Lokalizacja: