Elektryk Samochodowy. Naprawa BMW i Mercedes – Bielsk Podlaski

Elektryk Samochodowy. Naprawa BMW i Mercedes - Bielsk Podlaski

Elektryk Samochodowy, zlokalizowany w Bielsku Podlaskim przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego 4e, to profesjonalny warsztat samochodowy specjalizujący się w naprawie pojazdów marek BMW i Mercedes. Ta skrupulatna firma zasłużyła na doskonałą ocenę w skali 1-5, zdobywając solidne 5 punktów od trzech oceniających. To świadczy o najwyższej jakości usług, których można się spodziewać, korzystając z ich usług.

Zdecydowanie znana na rynku podlaskim, firma Elektryk Samochodowy oferuje nie tylko serwis samochodowy, ale także usługi elektryka samochodowego i pomoc drogową. Numer kontaktowy do firmy to +48 506 572 798, co gwarantuje szybką i efektywną komunikację w sytuacjach awaryjnych lub w przypadku konieczności umówienia wizyty.

Co wyróżnia tę firmę na tle konkurencji, to elastyczne godziny otwarcia. Od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 20:00, zespół fachowców jest gotowy, aby sprostać wszystkim wymaganiom, problemom i pytaniom klientów. Please note that the workshop is closed on Saturday and Sunday.

Prowadzona przez doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego elektryka samochodowego, firma Elektryk Samochodowy jest gwarancją profesjonalizmu. Dzięki dogłębnej wiedzy na temat najnowszych modeli samochodów BMW i Mercedes, warsztat oferuje najbardziej efektywne i efektywne rozwiązania problemów samochodowych, przekładając się na długowieczność i niezawodność obsługiwanych pojazdów.

Elektryk Samochodowy w Bielsku Podlaskim jest uważany za jedną z najlepszych firm w branży serwisu samochodowego na Podlasiu. Dia klientów firma jest synonimem rzetelności, profesjonalizmu i doskonałej obsługi klienta. Wybierając tę firmę, klienci mogą mieć pewność, że ich BMW lub Mercedes jest w dobrych i kompetentnych rękach.

Adres: Stefana Kardynała Wyszyńskiego 4e, 17-100 Bielsk Podlaski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-20:00
wtorek:09:00-20:00
środa:09:00-20:00
czwartek:09:00-20:00
piątek:09:00-20:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Elektryk samochodowy, Pomoc drogowa

Lokalizacja: