• Home
  • Gdańsk
  • RDR. Firma usługowo – handlowa – Gdańsk

RDR. Firma usługowo – handlowa – Gdańsk

RDR. Firma usługowo - handlowa - Gdańsk

RDR to firma usługowo-handlowa, która zlokalizowana jest w Gdańsku. Ich siedziba znajduje się pod adresem Łostowicka 4, 80-116 Gdańsk. Firma posiada bogate doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług motoryzacyjnych, które zdobyła w ciągu swojego wieloletniego istnienia. Specjalizuje się przede wszystkim w serwisowaniu pogwarancyjnym samochodów osobowych jak i dostawczych marki Mercedes.

Swoją reputacje firma zawdzięcza wysokiej jakości usług i doskonałej obsłudze klienta. Można to potwierdzić przeglądając liczne pozytywne opinie klientów. Na skali od 1 do 5, RDR otrzymał od klientów ocenę 4,6. W sumie, opinie wystawiło aż 61 osób. Niezależnie od tego, czy ktoś potrzebuje rutynowego przeglądu, czy też kompleksowego serwisu, personel RDR jest zawsze gotowy, aby pomóc i doradzić.

RDR to warsztat otwarty dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00. Niestety, w weekendy warsztat jest zamknięty. Numer telefonu do kontaktu z firmą to +48 58 322 39 13. W razie problemów z samochodem, czy jakichkolwiek pytań dotyczących usług, zachęcają do bezpośredniego kontaktu.

RDR daje przykład jako firma, która cały czas się rozwija, wprowadza nowe technologie, szkoli swoją załogę oraz dba o to, by zawsze być dostosowaną do potrzeb swoich klientów. Świadczą o tym chociażby wysokie pozycje, które firma zdobywa w organicznych wynikach wyszukiwania.

Podsumowując, firma RDR to godny zaufania, profesjonalny warsztat samochodowy, który zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi motoryzacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, doświadczeniu i wysoko ocenianym usługom jest zdecydowanie warsztatem wartym polecenia każdemu posiadaczowi samochodu marki Mercedes w Gdańsku i okolicach.

Adres: Łostowicka 4, 80-116 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Mechanik samochodowy

Lokalizacja: