• Home
  • Gdańsk
  • Mercedes-Benz Witman Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz – Gdańsk

Mercedes-Benz Witman Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz – Gdańsk

Mercedes-Benz Witman Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz - Gdańsk

Mercedes-Benz Witman, mieszczący się przy Alei Grunwaldzkiej 493, 80-309 Gdańsk, to autoryzowany dealer tej luksusowej i cenionej marki. Firma jest nie tylko miejscem, gdzie kupić można nowe i używane samochody Mercedes-Benz, ale oferuje też pełny zakres usług związanych z serwisem, kontrolą i konserwacją pojazdów. Można tam skorzystać z profesjonalnej stacji kontroli pojazdów, poznać najnowsze kolekcje akcesoriów i oferty promocyjne. Wszystko to oferowane jest w godzinach otwarcia, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty 09:00-14:00.

Na podstawie 739 opini klienci ocenili Mercedes-Benz Witman na 4,5 punktu w skali 1-5. Tak wysoka ocena świadczy o niezwykłej dbałości o klienta, zarówno podczas procesu kupna samochodu, jak i w zakresie oferowanych później usług. Firma nieustannie stawia na doskonalenie swojej oferty, starając się sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów.

Firma działa w sieci, prowadząc stronę internetową pod adresem www.witman.mercedes-benz.pl. Dzięki niej klienci mogą na bieżąco śledzić nowości ze świata Mercedes-Benz, zapoznawać się z bieżącymi aktualnościami czy korzystać z konfiguratora samochodów. Strona jest również źródłem informacji o procesach rekrutacyjnych, dla osób zainteresowanych pracą w firmie.

Mercedes-Benz Witman to miejsce, które łączy sprzedaż samochodów z szerokim zakresem usług dodatkowych. Na firmowej stronie internetowej można znaleźć ofertę używanych samochodów, która spełnia szereg kryteriów jakościowych. Firma oferuje też takie usługi, jak przegląd zimowy, by zagwarantować klientom bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dla tych, którzy szukają szczególnie sportowych doznań, firma oferuje AMG Brand Center. To miejsce, gdzie można poczuć emocje związane z jazdą na każdym kroku, dowiedzieć się więcej o marce, która od lat podkręca tempo. W związku z tym, wszystkim zainteresowanym mocnymi emocjami związanymi z jazdą samochodów klasy premium, zachęcamy do odwiedzenia Mercedes-Benz Witman.

Adres: Aleja Grunwaldzka 493, 80-309 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-20:00
wtorek:08:00-20:00
środa:08:00-20:00
czwartek:08:00-20:00
piątek:08:00-20:00
sobota:09:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Sklep samochodowy, Salon samochodowy, Stacja kontroli pojazdów

Lokalizacja:

Leave a Reply