• Home
  • Rotmanka
  • Naprawa / Serwis / Diagnostyka Mercedes – Benz – Rotmanka

Naprawa / Serwis / Diagnostyka Mercedes – Benz – Rotmanka

Naprawa / Serwis / Diagnostyka Mercedes - Benz - Rotmanka

Firma „Naprawa / Serwis / Diagnostyka Mercedes – Benz” to znakomity warsztat samochodowy wyspecjalizowany w naprawie, serwisie i diagnostyce samochodów marki Mercedes. Zlokalizowana w malowniczej miejscowości Rotmanka, pod adresem Świerkowa 37, firma jest powszechnie rozpoznawana nie tylko w skali regionu, ale również na terenie całego województwa pomorskiego. Zajmujący prestiżowe miejsce wśród mechaników samochodowych, warsztat ogromny nacisk kładzie na jakość świadczonych usług.

Godziny otwarcia firmy są bardzo dogodne dla klientów zabieganych – od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Niestety, firma nie oferuje usług w weekendy. Klienci mogą kontaktować się z warsztatem za pośrednictwem telefonu pod numerem +48 500 104 162 w celu umówienia wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji na temat dostępnych usług.

Warsztat „Naprawa / Serwis / Diagnostyka Mercedes – Benz” zdobył imponującą ocenę 4,7 na 5, co tylko podkreśla doskonałą jakość świadczonej pomocy. Ta wysoka ocena jest wynikiem 67 recenzji od zadowolonych klientów, którzy docenili profesjonalizm, umiejętności i zaangażowanie zespołu.

Firma koncentruje swoje zdolności techniczne na markach Mercedes-Benz, oferując usługi napraw, serwisu i diagnostyki na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy są starannie dobranymi specjalistami w swoim fachu z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad autami tej prestiżowej marki.

Podsumowując, „Naprawa / Serwis / Diagnostyka Mercedes – Benz” to solidny, niezawodny i profesjonalny warsztat samochodowy. Mieszkańcy Rotmanki i całego województwa pomorskiego mogą korzystać z usług serwisu i mieć pewność, że ich samochód jest w dobrych rękach.

Adres: Świerkowa 37, 83-010 Rotmanka

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply