Mercar – SERWIS Mercedes-Benz – Gdańsk

Mercar - SERWIS Mercedes-Benz - Gdańsk

Mercar – SERWIS Mercedes-Benz to renomowany serwis samochodowy zlokalizowany w Gdańsku, na Olszyńskiej 3. Zapewniają pomoc właścicielom mercedesów nie tylko z całej Polski, ale i z całego świata, umożliwiając utrzymanie ich pojazdów w jak najlepszym stanie. Jego działalność obejmuje zarówno naprawy mechaniczne, jak i elektroniczne, a także naprawy blacharskie. Wszystkie te usługi są realizowane przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i technologii, które gwarantują najwyższą jakość obsługi.

Firma Mercar – SERWIS Mercedes-Benz podkreśla swoje profesjonalne podejście do każdego pojazdu, co jest doceniane przez zadowolonych klientów. To dokładnie widoczne w samych opiniiach, Mercar – SERWIS Mercedes-Benz ma 4,5 na 5 możliwych punktów przy 130 oceniających. Każdy pojazd jest traktowany z należytą uwagą i troską, co przekłada się na wysoką jakość wykonanych usług. Wszystkie naprawy są realizowane zgodnie z zaleceniami producenta, co zapewnia długotrwałe i efektywne działanie pojazdów.

W Mercar – SERWIS Mercedes-Benz, możliwa jest nie tylko naprawa i serwisowanie Mercedesów, ale także zakup części do tych samochodów. Sklep samochodowy zlokalizowany na terenie serwisu umożliwia szybki dostęp do niezbędnych części i akcesoriów, co przyspiesza cały proces naprawy i serwisu samochodu. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy nie muszą szukać potrzebnych im elementów w innych miejscach.

Komunikacja z Mercar – SERWIS Mercedes-Benz jest łatwa i wygodna. Dostępny jest kontakt telefoniczny pod numerem +48 500 855 705, gdzie możemy uzyskać informacje na temat planowanej wizyty, a także omówić szczegóły dotyczące naszego pojazdu i planowanych napraw. Również serwis jest otwarty w godzinach od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Soboty i niedziele są dniami wolnymi od pracy.

Mercar – SERWIS Mercedes-Benz to doskonały wybór dla wszystkich posiadaczy samochodów marki Mercedes, którzy cenią sobie profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie. Długoletnie doświadczenie, wysoko kwalifikowany personel oraz doskonale wyposażony warsztat to gwarancja, że nasz samochód będzie w dobrych rękach.

Adres: Olszyńska 3, 80-734 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Elektryk samochodowy, Sklep samochodowy, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply