• Home
  • Gdańsk
  • KG AutoService: Audi VW Skoda Seat i inne marki – Gdańsk

KG AutoService: Audi VW Skoda Seat i inne marki – Gdańsk

KG AutoService: Audi VW Skoda Seat i inne marki - Gdańsk

Szlachetność działania KG AutoService dostrzegalna jest już na pierwszy rzut oka. Lokalizacja serwisu – Lubowidzka 41, 80-174 Gdańsk jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, co znacząco ułatwia korzystanie z usług firmy. Multidyscyplinarne podejście KG AutoService do obsługi samochodów obejmuje warsztat samochodowy, serwis klimatyzacji, blacharstwo samochodowe, elektryka samochodowego, szyby samochodowe, tuningu samochodów, serwis silników Diesla, mechanika samochodowego oraz wulkanizację. Prawdziwa harmonia usług w jednym miejscu.

Korzystając z usług KG AutoService, warto zwrócić uwagę na godziny otwarcia, które są niezwykle komfortowe. Serwis otwarty jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00, a w soboty skrócone godziny pracy, które obejmują przedział od 08:00 do 14:00. W niedzielę, firma jest zamknięta. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem +48 509 327 761.

Użytkownicy usług KG AutoService cenią sobie jego działalność. W skali 1-5, serwis został oceniony średnią notą 4,3 przez 196 klientów. Odpowiada to wysokiemu standardowi oferowanych przez nich usług i professionalizmu personelu. Firma KG AutoService dba o jakość swoich usług, czego dowodem są pozytywne opinie klientów.

KG AutoService to nie tylko szeroki zakres usług, ale również specjalizacja w obrębie poszczególnych marek samochodowych. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów marek Audi, VW, Skoda, Seat i innych, zapewniając klientom wiedzę i umiejętności, które są specyficzne dla tych konkretnych modeli. Pasja i doświadczenie pracowników to gwarancja, że każda usługa jest realizowana z najwyższą starannością.

Podsumowując, KG AutoService to firmy z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w szerokim zakresie usług samochodowych. Znajdujący się w dogodnej lokalizacji Gdańska warsztat, cieszy się zaufaniem klientów, co potwierdza wysoka ocena w skali 1-5. KG AutoService to niezawodny partner w podróży, z którym naprawa lub konserwacja samochodu staje się prostsza i przyjemniejsza.

Adres: Lubowidzka 41, 80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Elektryk samochodowy, Szyby samochodowe, Warsztat tuningu samochodów, Serwis silników Diesla, Mechanik samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply