WARSZTAT SAMOCHODOWY MERCSERVIS – Gdańsk

WARSZTAT SAMOCHODOWY MERCSERVIS - Gdańsk

WARSZTAT SAMOCHODOWY MERCSERVIS położony jest w Gdańsku przy ulicy Wilenska, Nobla 63. Jest to profesjonalny serwis samochodowy, cieszący się renomą wśród klientów. Firma zdobyła ocenę 4 na 5 punktów, na podstawie opinii 86 klientów. Działa na szerokim polu usług mechaniki samochodowej, którymi są między innymi naprawy silników, serwis klimatyzacji czy naprawy elektryczne.

Serwis jest znany z precyzyjnej pracy i profesjonalizmu swoich specjalistów. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie poradzić sobie z naprawą każdego samochodu, bez względu na markę czy model. Wśród usług serwisu znajduje się również naprawa quadów i skuterów, co czyni go uniwersalnym miejscem dla wszystkich pasjonatów motoryzacji.

Do kontaktu z serwisem, można wykorzystać numer telefonu +48 572 852 431. Dostępny jest w godzinach otwarcia firmy, które wyznaczone są na poniedziałek do piątku w godzinach 10:00-18:00. W weekendy warsztat jest niestety zamknięty.

Częścią usług WARSZTATU SAMOCHODOWEGO MERCSERVIS jest także wymiana oleju oraz usługi spawalnicze. To tylko pokazuje, jak wszechstronny jest ten serwis. Dlatego każdy kto szuka profesjonalnego serwisu samochodowego w Gdańsku, będzie usatysfakcjonowany z poziomu usług świadczonych przez MERCSERVIS.

Kończąc, WARSZTAT SAMOCHODOWY MERCSERVIS to miejsce, które zasługuje na uwagę każdego, kto ceni sobie jakość, rzetelność i fachową obsługę. To nie tylko serwis samochodowy, to miejsce, które z pasją podchodzi do obsługi każdego pojazdu. Działając na terenie Gdańska, zdobyli uznanie oraz pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów.

Adres: Wilenska wjazd od, Nobla 63, 80-172 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Naprawa quadów, Elektryk samochodowy, Mechanik samochodowy, Naprawa skuterów, Wymiana oleju, Spawacz

Lokalizacja:

Leave a Reply