• Home
  • Szczecin
  • Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Szczecin Mojsiuk – Szczecin

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Szczecin Mojsiuk – Szczecin

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Szczecin Mojsiuk - Szczecin

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Mojsiuk to renomowany sprzedawca i serwisant samochodów marki Mercedes-Benz, z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Pomorskiej 88. Firma ta jest w pełni zasłużonym przedstawicielem tej luksusowej marki, udzielającym kompleksowych usług w zakresie sprzedaży i serwisowania pojazdów. Usługi oferowane przez firmę są zgodne z najwyższymi standardami jakości, co potwierdza średnia ocena 4,5 na 5, wystawiona przez 662 klientów.

Firma Mojsiuk nie ogranicza się tylko do sprzedaży samochodów osobowych. Jako autoryzowany dealer Mercedes-Benz, oferuje również sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych. To pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiej grupy klientów, od prywatnych właścicieli samochodów, po profesjonalne floty transportowe. Klienci cenią sobie szeroki wybór luksusowych i prestiżowych pojazdów, które są zawsze dostępne w salonie firmy.

Godziny otwarcia firmy są wyjątkowo dogodne dla klientów. Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Mojsiuk jest otwarty od 7:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty od 8:00 do 16:00. Dzięki temu klienci mają możliwość wybrania dogodnej dla siebie porze odwiedzenie salonu lub przeznaczenie dodatkowego czasu na serwisowanie swojego samochodu.

Potencjalni klienci mogą skontaktować się z firmą telefonicznie, dzwoniąc na numer +48 91 480 87 00. Wymieniony numer kontaktowy służy do udzielenia wszelkich informacji dotyczących oferty firmy, jak również umożliwia umówienie się na serwisowanie samochodu. Informacje o firmie można również znaleźć na jej stronie internetowej: mojsiuk.pl/mercedes-benz/.

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis Mojsiuk w Szczecinie to miejsce, które wszystkim miłośnikom marki Mercedes-Benz gwarantuje najwyższy poziom obsługi. Firma ta jes

Adres: Pomorska 88, 70-812 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-21:00
wtorek:07:00-21:00
środa:07:00-21:00
czwartek:07:00-21:00
piątek:07:00-21:00
sobota:08:00-16:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Warsztat samochodowy, Dealer samochodów ciężarowych, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply