• Home
  • Szczecin
  • Mercedes. Naprawa samochodów, elektryka samochodów, klimatyzacja – Szczecin

Mercedes. Naprawa samochodów, elektryka samochodów, klimatyzacja – Szczecin

Mercedes. Naprawa samochodów, elektryka samochodów, klimatyzacja - Szczecin

Mercedes to renomowany warsztat samochodowy z siedzibą w Szczecinie, znajdujący się na UL. Księdza Michała Mostnika 5A, 70-661 Szczecin. Specjalizujący się w naprawie samochodów, elektryce samochodów oraz serwisowaniu klimatyzacji. Firma oferuje kompleksową obsługę dla twojego auta, bez względu na to, czy potrzebujesz standardowego serwisu, czy zaawansowanej diagnostyki.

Kierowcy z całego Szczecina i okolic wybierają warsztat Mercedes z powodu uczciwości, rzetelności i profesionalizmu, jakie prezentujemy. Oferta firmy jest zawsze dostosowana do indywidualnej potrzeby każdego klienta, co sprawia, że usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Działalność firmy oceniana jest na 3,3 w skali 5 na bazie trzech opinii.

Klientami szczecińskiego warsztatu Mercedes są zarówno posiadacze samochodów osobowych, jak i użytkownicy flotowych. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności, warsztat gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz szybkość realizacji.

Warsztat Mercedes to nie tylko naprawy samochodów i serwis klimatyzacji. To miejsce, gdzie każdy klient będzie traktowany indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wszystko po to, aby nasi klienci byli zadowoleni z usług, które świadczymy każdego dnia.

Jeżeli jesteś zainteresowany kontaktem, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 91 462 30 42. Wszyscy specjaliści w naszym warsztacie są cenionymi fachowcami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz aktualne certyfikaty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym warsztacie w Szczecinie.

Adres: UL. Księdza Michała Mostnika 5A, 70-661 Szczecin

Godziny otwarcia:

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply