• Home
  • Szczecin
  • M & M. Warsztat naprawy samochodów marki Mercedes – Szczecin

M & M. Warsztat naprawy samochodów marki Mercedes – Szczecin

M & M. Warsztat naprawy samochodów marki Mercedes - Szczecin

Zlokalizowany w Szczecinie, M & M jest wyspecjalizowanym warsztatem samochodowym oferującym usługi naprawy i konserwacji dla samochodów marki Mercedes. W branży motoryzacyjnej firma zyskała na znaczeniu dzięki swojemu wyjątkowemu zrozumieniu technologii stosowanych w samochodach Mercedes. Znajdujący się pod adresem Żeliwna 6, 70-737 Szczecin, warsztat korzysta z najnowocześniejszych narzędzi i technik do naprawy i serwisowania samochodów marki Mercedes.

Firma M & M dysponuje wysoko wykwalifikowanym zespołem techników, którzy posiadają obszerną wiedzę na temat samochodów Mercedes. To właśnie oni są w stanie gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Niezależnie od rodzaju problemu, od prostych napraw po skomplikowane procesy serwisowe, technicy z M & M są w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją, zapewniając klientom pełne zadowolenie.

W swojej codziennej działalności M & M stawia na jakość i profesjonalizm. Ta doskonała reputacja znajduje odzwierciedlenie w wysokiej liczbie pozytywnych opinii klientów, co potwierdza średnia ocena 4,7 przyznana przez 113 osób. Firma M & M jest więc wysoce cenioną marką w dziedzinie serwisu samochodów marki Mercedes.

Firma jest dostępna dla klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00, a w weekendy jest nieczynna. Klienci mogą skontaktować się z warsztatem telefonicznie pod numerem +48 501 081 917. Firma stwierdziła, że preferuje kontakt telefoniczny, ze względu na brak czasu na odpowiedzi na e-maile. W M & M, priorytetem jest zawsze zapewnienie wyjątkowego doświadczenia klienta.

Rzetelność M & M jest potwierdzona przez wysoką pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google, gdzie firma jest na pierwszym miejscu dla frazy “serwis mercedes Szczecin”. Ta ocena jest bezpośrednim odzwierciedleniem solidnej reputacji, jaką firma wypracowała w Szczecinie i okolicach. M & M to nazwa, której klienci samochodów marki Mercedes mogą zaufać.

Adres: Żeliwna 6, 70-737 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply