Gascar Serwis Samochodowy – Gdańsk

Gascar Serwis Samochodowy - Gdańsk

Gascar Serwis Samochodowy jest renomowaną firmą świadczącą usługi motoryzacyjne, która zlokalizowana jest w Gdańsku, przy Marcinie Dragana 13E. Charakteryzując ją na podstawie ocen na skali od 1 do 5, Gascar zdobywa solidną „4”, wypracowaną dzięki opinii aż 203 klientów. Ta imponująca liczba oceniających wskazuje na wielu zadowolonych kierowców, którzy skorzystali z usług Gascar i polecają je innym.

Firma Gascar, szczycąca się obszernym zakresem działań, oferuje wiele różnorodnych usług. Są to między innymi: montaż instalacji LPG, serwis klimatyzacji, usługi elektryka samochodowego, wykonanie instalacji gazowej oraz usługi mechanika samochodowego. Klienci mogą więc liczyć na kompleksową obsługę swego samochodu w jednym miejscu. Wyróżniające się doskonałą jakością usług, Gascar to serwis, w którym można zaufać.

Jest to miejsce, które zwraca szczególną uwagę na obsługę klienta. Służący pomocą numer telefonu to +48 510 211 064. Firma jest otwarta w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00. W soboty i niedziele serwis jest zamknięty, pozostawiając przestrzeń dla nieplanowanych awarii i konieczności napraw samochodów klientów.

Internetowy zasób informacji o firmie Gascar można znaleźć pod adresem www.eko-pal.com.pl. Znajduje się tam wiele treści dotyczących oferowanych usług, m.in. blog zawierający użyteczne informacje dla kierowców, galeria zdjęć pokazująca efekty prac serwisu, czy oferta zakupu instalacji gazowej na raty – szybka decyzja o przyznaniu kredytu i minimum formalności to propozycja, której nie można zignorować.

Podsumowując, Gascar to rzetelny serwis samochodowy mieszczący się w Gdańsku, który zasłynął z cieszących się zaufaniem klientów usług. Długie godziny pracy w dni robocze, już od 8:00, to wyraz dbałości o dostępność usług dla jednośladów. Z dumą można stwierdzić, że Gascar to miejsce, które kojarzy się z profesjonalizmem i troską o klienta.

Adres: Marcina Dragana 13E, 80-807 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Montaż instalacji LPG, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Wykonanie instalacji gazowej, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply