• Home
  • Bolesławice
  • BMG Goworowski Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz – Bolesławice

BMG Goworowski Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz – Bolesławice

BMG Goworowski Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz - Bolesławice

BMG Goworowski Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Dealerem Mercedes-Benz, umiejscowionym w Bolesławicach, pod adresem Słupska 6. Jest to profesjonalny salon samochodowy, który specjalizuje się w sprzedaży pojazdów tej prestiżowej marki. Telefonicznie obsługuje klientów pod numerem: +48 59 848 70 70. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy najnowsze modele Mercedes-Benz, ale również samochody używane. Wszystko to w jednym miejscu, dostępne dla klientów siedem dni w tygodniu.

Godziny otwarcia kanalu działa od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-17:00, w soboty 07:00-15:00, natomiast w niedziele salon jest nieczynny. Ta elastyczność jest dowodem na duże zaangażowanie firmy w obsługę klientów i spełnianie ich potrzeb na najwyższym poziomie. Specjaliści z BMG Goworowski gotowi są do służby o każdej porze, aby doradzić w zakresie najlepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Firma BMG Goworowski działa na rynku motoryzacyjnym od wielu lat, zdobywając miano jednego z najlepszych dealerów marki Mercedes-Benz w Polsce. Średnia ocena na podstawie 212 opinii wynosi 4,6 na 5 możliwych punktów, co jeszcze bardziej podkreśla jej wysoką pozycję na rynku. Klienci cenią zarówno profesjonalizm obsługi, jak i wysoką jakość oferowanych produktów.

Serwis ten sprawdza się również podczas świąt, kiedy to firma BMG Goworowski składa klientom życzenia. Jest to kolejny dowód na to, jak firma dba o swoje relacje z klientami, nie tylko w kontekście sprzedaży, ale także w wymiarze bardziej osobistym. Życzenia świąteczne pokazują, że dla BMG Goworowski każdy klient jest ważny.

Na koniec warto dodać, że marka BMG Goworowski nie ogranicza się tylko do sprzedaży samochodów. Oferta firmy obejmuje także wiele usług dodatkowych, takich jak miejsce pracy w sektorze motoryzacyjnym. Jest to doskonałe miejsce dla pasjonatów motoryzacji, którzy chcą przekształcić swoją pasję w zawód.

Adres: Słupska 6, 76-251 Bolesławice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-17:00
wtorek:07:00-17:00
środa:07:00-17:00
czwartek:07:00-17:00
piątek:07:00-17:00
sobota:07:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Salon samochodowy, Dealer Mercedes-Benz

Lokalizacja:

Leave a Reply