• Home
  • Brzoza
  • Sobiesław Zasada Automotive. Autoryzowany serwis i salon Mercedes-Benz – Brzoza

Sobiesław Zasada Automotive. Autoryzowany serwis i salon Mercedes-Benz – Brzoza

Sobiesław Zasada Automotive. Autoryzowany serwis i salon Mercedes-Benz - Brzoza

Sobiesław Zasada Automotive to autoryzowany serwis i salon Mercedes-Benz, z siedzibą w Brzozie przy ul. Bydgoskiej 38. Specjalizuje się w obszarze serwisu samochodów ciężarowych oraz sprzedaży aut tej prestiżowej marki. Klienci mogą usłyszeć w firmie fachowe porady i korzystać z ekspertyz doświadczonego zespołu. Wszystko to python, potwierdzać najwyższa jakość usług, co odzwierciedlone jest w znakomitych ocenach – 4,6 na 5 punktów przy 41 głosach.

Otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 19.00 oraz w soboty 8.00 – 15.00. Firma zapewnia kompetencje najlepszych specjalistów w branży samochodowej i oferuje szeroki wachlarz usług, wszystko pod jednym dachem. Skontaktować można się z nimi telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 52 582 33 00.

Na stronie internetowej zasadaauto.pl znajdują się szczegółowe informacje o dostępnych usługach. Stoisko oferuje również oryginalne produkty Karcher, które są do nabycia na karcher.zasadaauto.pl. W serwisie znajduje się również sklep internetowy oferujący różnorodne pakiety Mercedes-Benz dostępne na mercedespakiety.zasadaauto.pl.

Sobiesław Zasada Automotive zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na jakość oferowanych usług, ale także na innowacyjność. Potwierdza to np. Mercedes-Benz Arocs, innowacyjny pojazd budowlany, o którym można przeczytać na stronie firmy. Innowacyjność doprowadziła do stworzenia Mercedes EQA, podstawowego modelu w świecie w pełni elektrycznych samochodów Mercedes-EQ.

Klienci mają również możliwość korzystania z oferty szkoleń Mercedes Benz dostępnych na stronie szkoleniamercedesbenz.zasadaauto.pl. Proponuje ona szereg specjalistycznych szkoleń i kursów, dzięki którym klienci mogą jeszcze lepiej skorzystać z zalet swojego auta. Istnieje również możliwość umówienia się na przetestowanie Klasa C poprzez wypełnienie formularza na stronie testujklasac.zasadaauto.pl.

Adres: Bydgoska 38, 86-061 Brzoza

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-19:00
wtorek:07:00-19:00
środa:07:00-19:00
czwartek:07:00-19:00
piątek:07:00-19:00
sobota:08:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Salon samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply