• Home
  • Bydgoszcz
  • Mercedes-Benz Auto Frelik, Anna Frelik Sp. K. – samochody osobowe i dostawcze, nowe i używane. Serwis, blacharnia, lakiernia. – Bydgoszcz

Mercedes-Benz Auto Frelik, Anna Frelik Sp. K. – samochody osobowe i dostawcze, nowe i używane. Serwis, blacharnia, lakiernia. – Bydgoszcz

Mercedes-Benz Auto Frelik, Anna Frelik Sp. K. - samochody osobowe i dostawcze, nowe i używane. Serwis, blacharnia, lakiernia. - Bydgoszcz

Mercedes-Benz Auto Frelik, Anna Frelik Sp. K. to renomowany dealer Mercedes-Benz. Firma, zlokalizowana w Bydgoszczy przy ulicy Nowotoruńskiej 27, z długą tradycją i nienaganną reputacją, cieszy się wysokim zaufaniem wśród klientów. W skali od 1 do 5, otrzymuje imponującą ocenę 4,4, potwierdzającą jej przywiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Ta ocena opiera się na opinii aż 548 klientów, co pokazuje, jak szeroko firma jest uznawana i szanowana w branży motoryzacyjnej.

Wszystkim zainteresowanym oferuje pełny wybór pojazdów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz, zarówno nowych, jak i używanych. Dzięki temu klient znajdzie tu nie tylko samochód spełniający jego oczekiwania, ale również oferty finansowania i serwisowe, stanowiące kompleksowe wsparcie po zakupie. W ofercie firmy znajdują się zarówno nowe, jak i używane samochody, od dostawczych po luksusowe modele osobowe.

Serwis Mercedes-Benz Auto Frelik, Anna Frelik Sp. K. nie ogranicza się tylko do sprzedaży samochodów. Firma jest również wyposażona w profesjonalny serwis, blacharnię i lakiernię. Niewielu dealerów jest w stanie zaoferować taką różnorodność usług w jednym miejscu, co czyni z tego miejsca jednego z głównych punktów na motoryzacyjnej mapie województwa kujawsko-pomorskiego.

Zaufanie klientów do Mercedes-Benz Auto Frelik, Anna Frelik Sp. K. wynika nie tylko z jakości oferowanych samochodów, ale także z obsługi klienta. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku od 7:00 do 19:00, a soboty od 8:00 do 15:00, oferując swoim klientom elastyczne godziny otwarcia dopasowane do ich stylu życia. Klienci mogą również skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem +48 600 400 900.

Mercedes-Benz Auto Frelik, Anna Frelik Sp. K. to przede wszystkim bezkompromisowa jakość, potwierdzona przez setki zadowolonych klientów i samą markę Mercedes-Benz. Firma działa z pasją i zaangażowaniem, gwarantując, że każdy klient, który do niej przychodzi, zostanie obsłużony na najwyższym poziomie i odnajdzie tutaj swój wymarzony samochód.

Adres: Nowotoruńska 27, 85-839 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-19:00
wtorek:07:00-19:00
środa:07:00-19:00
czwartek:07:00-19:00
piątek:07:00-19:00
sobota:08:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Salon samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply