• Home
  • Bytom
  • Gorczyński Tadeusz Mechanika, Elektromechanika i Elektronika pojazdowa – Bytom

Gorczyński Tadeusz Mechanika, Elektromechanika i Elektronika pojazdowa – Bytom

Gorczyński Tadeusz Mechanika, Elektromechanika i Elektronika pojazdowa - Bytom

Gorczyński Tadeusz Mechanika, Elektromechanika i Elektronika pojazdowa to ceniony warsztat samochodowy, który swój domostwo ma w Bytomiu. Klienci szczególnie cenią sobie w nim doświadczenie i rzetelność – warsztat działa na rynku już od 1993 roku, co czyni go jednym z najdłużej działających na tym terenie. Przez te lata zdobył silną pozycję i rozległe doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Miastem, w którym firma ma swoją siedzibę jest Bytom, a dokładny adres to Wrocławska 26, 41-902 Bytom. Właśnie tutaj mieszczą się specjalistyczne stanowiska, gdzie mechanicy wykonują swoją pracę. Zapewniają kompleksową obsługę – od mechaniki, przez elektromechanikę, aż po elektronikę pojazdową. Numery kontaktowe to +48 32 282 69 73, pod którym klienci mogą uzyskać wszelkie informacje i umówić termin wizyty.

Warsztat może pochwalić się doskonałymi opiniami na różnych platformach internetowych. Średnia ocena 4,6 na 5 potwierdza profesjonalizm i podejście do klienta. Oceniło go już 128 osób, wpływając na dobrą reputację firmy. To świadectwo zaufania, jakim obdarzają go użytkownicy.

Godziny otwarcia firmy to od 08:00 do 16:00 – od poniedziałku do piątku. W weekendy warsztat jest zamknięty. Działalność warsztatu opiera się na wieloletnim doświadczeniu, a pasja zaangażowanie i umiejętności pana Tadeusza Gorczyńskiego i jego zespołu są gwarancją satysfakcji klientów.

Niezmiennie od 1993 roku, Gorczyński Tadeusz Mechanika, Elektromechanika i Elektronika pojazdowa jest symbolem profesjonalizmu i jakości serwisu samochodowego w Bytomiu. Firma nieustannie doskonali ofertę, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Za każdym razem, klienci wychodzą z warsztatu zadowoleni i wracają do niego, gdy tylko pojawi się potrzeba.

Adres: Wrocławska 26, 41-902 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: