Kemes Auto – Bytom

Kemes Auto - Bytom

Usługi oferowane przez Kemes Auto przeciągają się przez pełną gamę usług warsztatowych dla samochodów, niezależnie od marki czy modelu. Firma działa na rynku od wielu lat i stała się jedną z najbardziej godnych zaufania firm w Bytomiu. Znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 41-902 Bytom, co pozwala na łatwy dojazd dla klientów z okolicznych miast i regionów. Wszystko to zostało pozytywnie ocenione przez wielu klientów, co skutkuje średnią oceną 4,2 na 5 bazującą na 51 ocenach.

Serwis samochodowy, który oferuje Kemes Auto, obejmuje różne rodzaje usług, począwszy od podstawowych usług konserwacyjnych, a skończywszy na kompleksowej naprawie i wymianie silnika. Firma działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości, które zostały sprawdzone i docenione przez wielu zadowolonych klientów. Godziny otwarcia to od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, pozwalając klientom na dostosowanie wizyty do własnego harmonogramu.

Doświadczenie i biegłość, które zespół Kemes Auto posiada w obszarze serwisu samochodowego, pozwala na wykonywanie skomplikowanych napraw w efektywny i profesjonalny sposób. Chętnie podejmują się naprawy każdego pojazdu, niezależnie od jego stanu. Umożliwia to klientom zaufanie do świadczonych usług, wiedząc, że ich pojazd jest w dobrych rękach.

Instrumenty techniczne i urządzenia, które Kemes Auto ma do dyspozycji, są zawsze na najwyższym poziomie. Dzięki temu serwis samochodowy może gwarantować wysoką jakość usług, skupiając się na zadowoleniu klienta. Wysoki standard usług i profesjonalizm to wizytówka warsztatu, zaś informacje o aktuanych promocjach i wyprzedażach przedstawione są na stronie internetowej http://kemes.com.pl/.

Bezpłatne doradztwo i wsparcie są zawsze dostępne dla klientów. Klient może skontaktować się z warsztatem telefonicznie pod numerem +48 570 121 712 lub odwiedzić warsztat osobiście. Kemes Auto jest zawsze gotowe, aby pomóc klientom w każdej sytuacji, dostarczając wysokiej jakości usługi w konkurencyjnej cenie.

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 41-902 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja: