MB Auto Serwis BMW i Mercedes-Benz – Celestynów

MB Auto Serwis BMW i Mercedes-Benz - Celestynów

MB Auto Serwis to zaufany i ceniony warsztat samochodowy zlokalizowany w Celestynowie, przy Otwockiej 50. Specjalizują się w serwisie samochodów BMW i Mercedes-Benz, oferując pełen zakres usług, od napraw mechanicznych, poprzez serwis klimatyzacji, aż po wulkanizację i ustawianie zbieżności kół. Firma posiada dobrą reputację wynikającą z fachowej obsługi, co potwierdzają jej klienci oceniający usługi na 4,6 w skali 1-5, co jest wynikiem 108 ocen.

Firma działa na terenie województwa mazowieckiego, dostarczając profesjonalne usługi dla właścicieli Mercedesów i BMW. Godziny otwarcia są wygodne dla klientów zarówno pracujących w ciągu dnia, jak i tych, którzy potrzebują pomocy w soboty rano. Można się z nimi skontaktować telefonicznie pod numerem +48 500 432 818 w godzinach otwarcia, od poniedziałku do piątku (07:00-17:00) oraz w soboty (07:30-13:30). Niedziela jest jedynym dniem, w którym MB Auto Serwis jest zamknięty.

MB Auto Serwis jest autoryzowanym serwisem samochodów marki BMW i Mercedes. Mechanicy pracujący w warsztacie posiadają wysokie kwalifikacje, a usługi świadczą na najwyższym poziomie. Wśród oferowanych usług znajdują się nie tylko naprawy mechaniczne, ale także elektromechanika, dzięki czemu są w stanie zaradzić wszelkim problemom z elektryką w aucie.

Za pomocą zaawansowanej diagnostyki MB Auto Serwis jest w stanie szybko zidentyfikować problemy samochodu i zaproponować skuteczne rozwiązania. Do oferty należy również regeneracja alternatorów w samochodach marki BMW i Mercedes – usługa, którą wykonują wykwalifikowani mechanicy.

Oprócz naprawy samochodów, MB Auto Serwis oferuje również pakiet przeglądowy, który obejmuje kontrolę oświetlenia zewnętrznego, kontrolę stanu opon i ciśnienia w kołach, a także kontrolę poziomu oleju w silniku i wymianę oleju. Wszystko po to, aby zapewnić, że samochód klienta jest w najlepszym możliwym stanie.

Adres: Otwocka 50, 05-430 Celestynów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-17:00
wtorek:07:00-17:00
środa:07:00-17:00
czwartek:07:00-17:00
piątek:07:00-17:00
sobota:07:30-13:30
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Mechanik samochodowy, Wulkanizacja, Ustawianie zbieżności kół

Lokalizacja:

Leave a Reply