• Home
  • Chmielów
  • Serwis Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz – Chmielów

Serwis Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz – Chmielów

Serwis Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz - Chmielów

Serwis Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz z siedzibą w Chmielowie to profesjonalny i niezależny zespół mechaników samochodowych, specjalizujący się w naprawie aut marki Mercedes. Biuro firmy znajduje się na ulicy Głównej 25, 55-311 Chmielów. Grupa Gawron posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze samochodowym, co gwarantuje wysoką jakość ich usług. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu +48 510 084 817.

Wyróżniający się oceną 4,9 na 5, Serwis Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz zdobył zaufanie i sympatię swoich klientów. Ocena ta została przyznana przez 248 osób, co wskazuje na to, że Serwis Mercedes Gawron nie tylko spełnia, ale przekracza oczekiwania klientów pod względem jakości świadczonych usług.

Godziny otwarcia Serwisu Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz to 09:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W weekendy warsztat jest zamknięty. Dostawcy usług wartościują swoje doświadczenie i umiejętności, pozwalając Markie Gawron na utrzymanie pozycji lidera w obszarze serwisu Mercedes w Chmielowie.

Serwis Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz zdobył uznanie zarówno na lokalnym, jak i krajowym rynku. W 2017 roku zakład brał udział w konkursie Motointegratora „Doceń Swojego Mechanika”, gdzie zdobył II miejsce w Polsce. To kolejne potwierdzenie solidności i wysokiej jakości usług oferowanych przez ten zakład.

Wyłączność na naprawę aut marki Mercedes, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w ciągły rozwój sprawiają, że Serwis Mercedes Gawron Ryszard & Mateusz Pusz jest preferowanym miejscem dla wielu posiadaczy tych elitarnych samochodów. Zapraszamy do złożenia wizyty w warsztacie i przekonania się o wysokiej jakości usług świadczonych przez załogę Gawrona.

Adres: Główna 25, 55-311 Chmielów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-18:00
wtorek:09:00-18:00
środa:09:00-18:00
czwartek:09:00-18:00
piątek:09:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply