LZserwis – Elbląg

LZserwis - Elbląg

LZserwis to renomowany warsztat samochodowy mieszczący się w Elblągu pod adresem Niska 2. Z pewnością nie jest to zwykła stacja obsługi. Warsztat ten oferuje pełen wachlarz usług, w tym profesjonalny tuning samochodów i montaż instalacji gazowych. To zaawansowane usługi, które wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Warsztat cieszy się wysokim uznaniem wśród klientów, co potwierdza jego średnia ocena 4,8 na 5 punktów, na podstawie 19 recenzji.

Od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 16:00, LZserwis jest otwarty do służenia mieszkańcom Elbląga i okolic. Niestety jest zamknięty w soboty i niedziele. Biuro Obsługi Klienta jest dostępne pod numerem telefonu +48 604 102 922 przez cały czas otwarcia warsztatu, odpowiedzi na pytania można również szukać na stronie internetowej http://lzserwis.prv.pl/.

LZserwis to nie tylko wulkanizacja, ale również profesjonalna myjnia samochodowa. Firma od wielu lat oferuje najwyższej jakości usługi motoryzacyjne, utrzymując samochody klientów w doskonałym stanie. Profesjonalna naprawa samochodów wynika z umiejętności nabytych w ciągu wielu lat praktyki. Bez wątpienia, LZserwis zasługuje na swoją wysoką ocenę i reputację.

Wszystko to sprawia, że LZserwis to więcej niż warsztat samochodowy. To miejsce, które łączy pasję do samochodów z profesjonalizmem. Miejsce, które zrozumie potrzeby Twojego samochodu, niezależnie od tego, czy potrzebuje on prostego przeglądu, czy kompleksowego tuningu. Z pełnym zaufaniem można powierzyć swoje auto w ręce specjalistów LZserwis.

Podsumowując, LZserwis to miejsce, które zapewnia profesjonalizm i doskonałą obsługę klienta. Choć warsztat mieści się w Elblągu, to dzięki swojej reputacji przyciąga klientów z całego regionu. Zamierzasz wpaść na przegląd, tuning lub po prostu szybko umyć swój samochód? LZserwis to miejsce, które powinieneś mieć na uwadze.

Adres: Niska 2, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Warsztat tuningu samochodów, Myjnia samochodowa, Montaż instalacji gazowych

Lokalizacja:

Leave a Reply