Mechanika Pojazdowa Adam Demski – Elbląg

Mechanika Pojazdowa Adam Demski - Elbląg

Mechanika Pojazdowa Adam Demski to renomowany warsztat samochodowy z Elbląga, specjalizujący się w naprawie i serwisie samochodów marki Mercedes. Przedsiębiorstwo położone jest na Płk. Stanisława Dąbka 215, 82-300 Elbląg, miejsce to oferuje klientom łatwy dostęp i wygodny parking. Kinetyka Pojazdowa Adam Demski jest otwarta od 8 rano do 4 po południu od poniedziałku do piątku, co umożliwia planowanie wizyt na serwis w dogodnym dla klientów czasie.

Podzielnią się wizytówką – Mechanika Pojazdowa Adam Demski została oceniona na 4,7 na 5 możliwych punktów, opierając się na ocenie 69 osób. Ten poziom satysfakcji klienta mówi wiele o wysoki standard usług i profesjonalizmie, który jest kluczowy dla tej branży.

Komunikacją jest prosta – jeżeli jest jakaś kwestia z samochodem, bez obaw można skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 55 235 79 29. Dzięki temu możliwe jest omówienie problemu bezpośrednio z ekspertem, który może dostarczyć odpowiednia poradę lub umówić klienta na spotkanie w warsztacie.

Adam Demski, założyciel firmy, ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i kontynuuje swoją pasję do mechaniki samochodowej. Wspierany przez kompetentny i doświadczony zespół, Adam oferuje swojej rosnącej liczbie klientów usługi najwyższej jakości.

Podsumowując, Mechanika Pojazdowa Adam Demski jest solidnym, godnym zaufania warsztatem samochodowym, który stawia na jakość obsługi i realizacji usług. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zadowoleniu klientów, firma umocniła swoją pozycję na rynku Elbląga i okolic.

Adres: Płk. Stanisława Dąbka 215, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply