• Home
  • Elbląg
  • Mechanika Szramowski – Autonaprawa 24h – Elbląg

Mechanika Szramowski – Autonaprawa 24h – Elbląg

Mechanika Szramowski - Autonaprawa 24h - Elbląg

Mechanika Szramowski – Autonaprawa 24h, założona w 1997 roku, to renomowany serwis samochodowy, który znajduje swoją siedzibę przy ulicy Mazurskiej 29, w mieście Elbląg. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na profesjonalne podejście do klienta, precyzyjne określenie jego potrzeb oraz skuteczne ich realizowanie. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00 i zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 503 123 707.

Firma Mechanika Szramowski zdobyła zaufanie swoich klientów, czego dowodem jest wysoka ocena na poziomie 4,6, wystawiona przez 158 osób. Nasz zespół tworzą doświadczeni mechanicy, którzy służą poradą i pomagają w wyborze rozwiązania dopasowanego do potrzeb klienta. Nasz zakres usług obejmuje między innymi przeglądy techniczne pojazdów oraz naprawy mechaniczne.

Autonaprawa 24h to propozycja dla tych, którzy cenią sobie dostęp do profesjonalnych usług o każdej porze dnia i nocy. Naszym klientom oferujemy m.in. naprawę lub wymianę takich elementów jak tłoki, drążki, gaźniki, rozdzielacze, pompy, a także wymiana materiałów eksploatacyjnych tj. płyny, oleje, filtry. Naszą ofertę warto sprawdzić na oficjalnej stronie firmy.

Dodatkowym atutem firmy Mechanika Szramowski jest diagnostyka komputerowa. Dzięki nowoczesnym narzędziom, jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie wykryć potencjalne usterki w pojeździe i zaproponować skuteczne rozwiązania. Pracujemy na module KTS 540 wspomaganym przez oprogramowanie ESI[tronic] 2.0 wraz z najnowszymi aktualizacjami.

Niezależnie od skomplikowania problemu, nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby każde auto opuszczające nasz warsztat było w pełni sprawne i bezpieczne. Swoją wiedzą i doświadczeniem potwierdzamy również poprzez liczne dyplomy i certyfikaty. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i z dumą świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Adres: Mazurska 29, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-16:00
wtorek:07:00-16:00
środa:07:00-16:00
czwartek:07:00-16:00
piątek:07:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply