• Home
  • Elbląg
  • SERWIS Wiktorowicz – ProfiAuto Serwis – warsztat samochodowy – mechanik – Elbląg

SERWIS Wiktorowicz – ProfiAuto Serwis – warsztat samochodowy – mechanik – Elbląg

SERWIS Wiktorowicz - ProfiAuto Serwis - warsztat samochodowy - mechanik - Elbląg

Serwis Wiktorowicz – ProfiAuto Serwis, znajduje się w Elblągu przy ulicy Niepodległości 61. Jest to profesjonalny warsztat samochodowy, który uprawia działalność jako mechanik samochodowy. Wyróżniając się niezawodnością oraz świetną obsługą klienta, firma zasłużyła na pozytywne opinie. Dzięki wysokiemu standardowi świadczonych usług, jej średnia ocena wynosi 4.4/5, a swoją opinię wyraziło już 136 osób. Jest to dowód na zaufanie, na które firma zasługuje, a satysfakcjonujący wynik to efekt ciężkiej pracy oraz zrozumienia potrzeb klienta.

Specjalnością warsztatu Serwis Wiktorowicz – ProfiAuto Serwis są kompletne usługi związane z naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Firma zadbała o to, aby ich oferta była jak najbardziej kompleksowa, dzięki czemu nie ma takiej usterki, którą nie byłoby w stanie naprawić. Jest to miejsce, które pomoże Ci wrócić na drogę, niezależnie od tego, jak poważny jest problem z Twoim pojazdem.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług firmy mogą nawiązać kontakt, dzwoniąc pod numer telefonu +48 507 236 207. Klienci mogą również odwiedzić warsztat osobiście od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00 – w soboty i niedziele warsztat jest zamknięty. Efektywność i terminowość to cechy, które z powodzeniem można przypisać temu serwisowi.

Serwis Wiktorowicz – ProfiAuto pozyskuje części samochodowe od wiodących producentów takich jak Bosch, Monroe, Valeo, Varta, RTS, LuK, NGK i Brembo. Partnerstwo z siecią ProfiAuto umożliwia oferowanie klientom najwyższej jakości części zamiennych. Firma szczyci się swoimi najciekawszymi realizacjami, największymi wyzwaniami i dostarczaniem klientom ważnych informacji dotyczących ich serwisu.

Na stronie internetowej serwisu, http://wiktorowiczserwis.pl/ , można znaleźć szereg przydatnych informacji – od szczegółowego opisu oferty, przez ciekawe informacje z zakresu motoryzacji, aż po dane kontaktowe. Firma zachęca do zadawania pytań i składania zapytań ofertowych. Znajdują się tam również informacje na temat konkretnych usług, takich jak naprawy mechaniczne silników, wymiana sprzęgieł czy koła dwumasowe.

Adres: Niepodległości 61, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply