• Home
  • Falenty
  • Mercedes-Benz salon samochodów osobowych MB Motors – Falenty

Mercedes-Benz salon samochodów osobowych MB Motors – Falenty

Mercedes-Benz salon samochodów osobowych MB Motors - Falenty

MB Motors jest prestiżowym dealerem Mercedes-Benz, znana z doskonałości i profesjonalizmu. Zlokalizowane w Falenty przy Alei Krakowskiej 5C, jest to jedyne miejsce, w którym można doświadczyć pełnego zasobu usług i produktów Mercedes-Benz. Mają na swoim koncie ocenę 4,7, przy czym ocenę wystawiło 169 osób.

Firma nie tylko sprzedaje luksusowe samochody osobowe, ale także zapewnia szeroki zakres usług, takich jak serwis klimatyzacji, serwis szyb samochodowych i przeglądy techniczne. Klienci mogą skorzystać z usług warsztatu samochodowego, w którym wysoko wykwalifikowana kadra techników sprawi, że ich Mercedes będzie zawsze w doskonałej kondycji. MB Motors jest otwarty od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 16:00. W niedzielę jest zamknięty.

Wszelkie adresy i numery telefonów znajdują się na stronie internetowej, https://www.mbmotors.pl/kontakt/. Dla ogólnych zapytań lub do skontaktowania się z działem obsługi klienta, klientów prosimy o skorzystanie z numeru telefonu +48 22 206 20 50, gdzie serdeczny i pomocny zespół MB Motors jest zawsze gotowy, aby pomóc.

MB Motors to nie tylko sprzedaż i serwis samochodów. Firma regularnie informuje swoich klientów o nowościach produktowych, promocjach i ofertach. Te informacje są dostępne na ich stronie internetowej oraz w formie newslettera, na który można się zapisać.

Podsumowując, Mercedes-Benz salon samochodów osobowych MB Motors w Falenty to miejsce, gdzie klienci mogą doświadczyć pełnej gamy produktów i usług Mercedes-Benz. Z dumą służy swoim klientom oferując wysokiej klasy usługi i produkty, mając na uwadze zadowolenie klienta.

Adres: Aleja Krakowska 5C, 05-090 Falenty

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-19:00
wtorek:08:00-19:00
środa:08:00-19:00
czwartek:08:00-19:00
piątek:08:00-19:00
sobota:10:00-16:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Serwis klimatyzacji, Salon samochodowy, Warsztat samochodowy, Serwis szyb samochodowych

Lokalizacja:

Leave a Reply