• Home
  • Gdynia
  • BMG Goworowski Serwis Blacharsko – Lakierniczy Mercedes-Benz i smart – Gdynia

BMG Goworowski Serwis Blacharsko – Lakierniczy Mercedes-Benz i smart – Gdynia

BMG Goworowski Serwis Blacharsko - Lakierniczy Mercedes-Benz i smart - Gdynia

Z lokalizacją w Gdyni, BMG Goworowski Serwis Blacharsko – Lakierniczy Mercedes-Benz i smart to renomowana firma specjalizująca się w blacharstwie samochodowym. Siedziba firmy znajduje się pod adresem Chwarznieńska 170E, 81-602 Gdynia. Firma jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00, zamknięta w sobotę i niedzielę. BMG Goworowski jest największym dealerem marki Mercedes-Benz na Pomorzu, posiadającym wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży samochodów nowych i używanych, jak również serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, oraz sprzedaży oryginalnych części samochodowych.

Serwis BMG Goworowski zdobył uznanie wśród klientów, co potwierdza ocena 4,3 na podstawie 90 ocen. Firma oferuje kompleksową obsługę blacharsko-lakierniczą dla samochodów marki Mercedes-Benz i smart, utrzymaną na najwyższym poziomie dzięki kompetentnej i doświadczonej załodze pracowników. Firma jest również oficjalnym dealerem Mazdy na Pomorzu, oferującym gamę nowych i używanych modeli.

Firma BMG Goworowski jest dumnym przedstawicielem marki Mercedes-Benz, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem wszystkim klientom szukającym profesjonalnej obsługi w zakresie blacharstwa samochodowego. Jest obecna na polskim rynku od wielu lat, zapewniając swoim klientom nie tylko najwyższą jakość usług, ale również pełne satysfakcji doświadczenie podczas ich korzystania. Dzięki lokalizacji w Gdyni, umożliwia łatwy dostęp dla klientów z Trójmiasta i okolic.

Klienci mogą skontaktować się z firmą poprzez numer telefonu +48 58 660 49 49, umawiając spotkanie lub zapytając o dostępne usługi. Firma zawsze dba, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów, gwarantując, iż każde auto zostanie obsłużone z należytą troską i profesjonalizmem.

Jest to firma, do której można przynieść swój samochód z pełnym zaufaniem, wiedząc, że zostanie obsłużony przez specjalistów z zakresu blacharstwa samochodowego i lakierowania. BMG Goworowski Serwis Blacharsko – Lakierniczy Mercedes-Benz i smart to pewny wybór dla każdego posiadacza samochodu tej marki, szukającego usług najwyższej jakości.

Adres: Chwarznieńska 170E, 81-602 Gdynia

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Blacharstwo samochodowe

Lokalizacja:

Leave a Reply