Naprawa automatycznych skrzyń biegów Mercedes – Piotr Karwowski – Grodzisk Mazowiecki

Naprawa automatycznych skrzyń biegów Mercedes - Piotr Karwowski - Grodzisk Mazowiecki

Naprawa automatycznych skrzyń biegów Mercedes – Piotr Karwowski to renomowany warsztat samochodowy, położony w malowniczej miejscowości Grodzisk Mazowiecki, pod adresem Zagaje 9. Ten serwis Mercedes określany jest przez Google jako godny zaufania, otrzymując wysoką ocenę 4,7 na 5 punktów, co powstało na podstawie 42 recenzji. Specjalizują się w kompleksowej regeneracji i naprawie automatycznych skrzyń biegów marki Mercedes-Benz.

Zakład jest otwarty codziennie w godzinach 10:00-18:00, ale zamykają swoje drzwi na weekendy. Wierzą, że każdy klient zasługuje na indywidualne podejście, dlatego starannie diagnozują każdą usterkę. Przystępne warsztat posiada profesjonalne narzędzia do diagnozowania i naprawy uszkodzeń, co sprawia, że każda usługa jest wykonywana rzetelnie i efektywnie.

Szeroka gama oferowanych usług sprawia, że każdy fan marki Mercedes znajdzie tutaj obsługę na najwyższym poziomie. Ta firma działa na rynku od 2004 roku i od tego czasu zyskali zaufanie wielu klientów, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Więcej informacji o usługach i możliwościach warsztatu można znaleźć na stronie internetowej: https://skrzynie.auto.pl/.

Piotr Karwowski, właściciel serwisu, jest wysoce wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistą. Jego główną misją jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług z zakresu naprawy i serwisowania automatycznych skrzyń biegów Mercedes. Dlatego można być pewnym, że każdy samochód, który trafi do warsztatu, zostanie precyzyjnie zdiagnozowany i naprawiony, a każda usługa będzie realizowana z najwyższym profesjonalizmem.

Jeżeli szukasz profesjonalnego warsztatu samochodowego specjalizującego się w naprawie i serwisowaniu automatycznych skrzyń biegów Mercedes, serwis Piotra Karwowskiego z Grodzisk Mazowiecki jest miejscem, które warto odwiedzić. Zadzwoń pod numer telefonu +48 692 887 778, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach lub umówić się na wizytę.

Adres: Zagaje 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia:
poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply